خبرهای اصلاح‌وب

سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا اعلام كرد: تكلیف سفرهای نوروزی مشخص شد

سخنگوی ستاد ملی مقابله با كرونا ضمن تشریح آخرین وضعیت بیماری كرونا در كشور و همچنین خوزستان، تصمیم اتخاذ شده برای تعطیلات و سفرهای نوروزی در جلسه امروز ستاد را اعلام كرد.

‏ترور یکی دیگر از عالمان عضو جمعیت اصلاح افغانستان در کابل

 مولانا فیض‌محمد فایز، عضو جمعیت اصلاح، رئیس پیشین شورای علمای قندوز و استاد برجسته‌ی دارالعلوم عربی کابل، صبح روز چهارشنبه هنگام رفتن به مسجد توسط افراد مسلح ناشناس در ناحیه‌ی ١٧ شهر کابل ترور شد.

ششمین شماره‌ی هانه منتشر شد

ششمین شماره‌ی ماهنامه‌ی فرهنگی- سیاسی هانه به دو زبان کردی و فارسی منتشر شد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش: تنش بین والدین و دانش‌آموزان بیشتر شده است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش درباره تاثیرات منفی ماندن دانش‌آموزان در خانه گفت: برخی خانواده‌ها اعلام می‌كنند كه فرزندان‌شان به خاطر ماندن زیاد و طولانی مدت در خانه و به علت انزوا و دور ماندن از دوستان رفتارهای پرخاشگرانه‌شان افزایش پیدا كرده و تنش بین خانواده‌ها و دانش‌آموزان زیادتر شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: دولت بازارچه‌های مرزی شمال شرق کشور را بازگشایی کند

نماینده‌ی مردم تربت‌جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس: با توجّه به عدم همراهی کشور افغانستان در راه‌اندازی بازارچه‌های مرزی بین دو کشور، دولت بازارچه‌های مرزی شمال شرق کشور را بازگشایی کند.

جهانگیری در جمع جوانان و برگزیدگان استان گلستان: قبول دارم که در حق زنان و اهل سنّت کوتاهی‌هایی شده است

جهانگیری با تأکید بر اینکه اهل سنت همواره در کنار انقلاب بوده‌اند و دولت مکلف است مسایل آنها را حل کند، گفت: در کردستان هم به پاسخ مقام معظم رهبری به نامه مولوی عبدالحمید اشاره کردم که فرمودند مردم ایران بدون توجه به مذهب و قومیت در حقوق و مسؤولیت هیچ تفاوتی ندارند و تنها موضوع برای کسب مسؤولیت شایستگی مدیریتی است، قبول دارم که در حق اهل سنت و زنان کوتاهی‌هایی شده است.

تجلیل از خیّرین مدرسه‌ساز استان سیستان و بلوجستان در بیست و دومین جشنواره‌ی خیّرین مدرسه‌ساز

آیین تجلیل از خیّرین مدرسه‌ساز سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس با سخنان اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور و وزیر آموزش وپرورش به صورت ویدئو کنفرانس با خیّرین سرتاسر کشور برگزار شد.

پارلمان کانادا رفتار دولت چین با مسلمانان ایغور را «نسل کشی» اعلام کرد

مجلس عوام کانادا با اکثریت آرا قطعنامه‌ای را تصویب کرده که در آن نحوه رفتار دولت چین با اقلیت مسلمانان اویغور «نسل کشی» توصیف شده است.

مساجد تاریخی منطقه‌ی هورامان ثبت ملّی شدند

در جلسه‌ی شورای ثبت وزارت میراث فرهنگی کشور ۸ مسجد تاریخی منظر فرهنگی هورامان ثبت ملّی شدند.

كرونا كنترل نشود، پایان اسفند درگیر پیك‌های شدیدتر می‌شویم

فوق‌تخصص بیماری‌های عفونی بیمارستان دكتر مسیح دانشوری تاكید كرد: كشور در شرایط خطرناكی به لحاظ شیوع كرونا قرار دارد و اگر هر چه سریع‌تر از شیوع گسترده بیماری جلوگیری نشود، ممكن است تا اواخر اسفند درگیر پیك‌های شدیدتر بیماری شویم.

همزمانی محتوا