پیام دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران به دکتر محمد بدیع

تهران – پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح

عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران، طی پیامی به مرشد عام جدید جماعت اخوان‌المسلمین، انتخاب وی را تبریک گفت.
ترجمه پیام به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد لله و الصلاة و السلام علی رسولنا الکریم و علی آله و صحبه و من دعا بدعوته.
استاد دکتر محمد بدیع، مرشد عام جماعت اخوان المسلمین
السلام علیکم و رحمة الله و برکاته
از جانب خودم و خواهران و برادرانم، بهترین درودها و تبریکات را به مناسبت انتخاب شما به عنوان مرشد عام جماعت اخوان المسلمین به‌حضورتان تقدیم می‌نمایم. از خداوند –جل جلاله- مسألت می‌نمایم گامهایتان را استوار گرداند و شما را در حمل این امانت یاری نماید و این تلاش‌ها را در شمار حسنات برایتان مقدّر نماید. همچنین ضمن تبریک به رهبران جنبش به خاطر این انتخاب، مراتب احترام و تشکر خود را به محضر استاد محمدمهدی عاکف برای تلاش‌های ارزشمندشان تقدیم می‌نمایم و برای ایشان سلامتی و موفقیت آرزمندم.
در پایان، از خداوند سبحان می‌خواهم که همه ما را در تحقق هرچه بیشتر کرامت، آزادی، عدالت، سربلندی، بهروزی، وحدت و اخوت امّت اسلامی در پرتو تعالیم این دین حنیف موفق نماید.

با تجدید احترام
عبدالرحمن پیرانی
دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح ایران
15فوریه2010

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام
1388/12/07

ما هم برای برادران ایمانیمان موفقیت و عاقبت بخیری از خداوند طلب می کنیم/آذربایجان

2
بدون‌نام
1388/12/08

بسم الله

خوا به ره که ت خاته ناو ژیانی ماموستا و ماموستا محمد بدیع خوا یارمه تی بدات به جوانی ئه رکی خوی جیبه جی بکات-خوا له هه مو شهرریک بیپاریزیت دلی ئیمه یش دامه زرینیت له سه ر تاعه تی خوی و اتاعه ت له ئه میری خوشه ویستمان ماموسا عبدالرحمن---

3
بدون‌نام
1388/12/10

دۆستێک ده‌نووسێ مامۆستا ئه‌میری خۆمان، به‌ڕاستی ئێمه‌ ئه‌میرمان قه‌بووڵ نیه‌، به‌ڵکو ئێمه‌ ئه‌میدار یا سکرتێرمان لا په‌سه‌نده‌! ....