گفتگوی اختصاصی اصلاح‌وب با نفر اول کنکور علوم تجربی

گفتگوی اختصاصی اصلاح‌وب با نفر اول کنکور علوم تجربی

ظهر روز شنبه مورخه 10/5/88، از طرف پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح با آقای "رستگار رحمانی‌تنها" که در آزمون کنکور سراسری سال 1388 موفق به کسب رتبه‌ی اول کنکور علوم تجربی و رتبه‌ی اول کنکور زبان‌های خارجی شده است، گفتگویی به عمل آورده‌ایم که در پی می‌آید.
□ با عرض سلام و تبریک این پیروزی و موفقیت افتخارآفرین به جنابعالی و خانواده محترمتان، لطفا خودتان را معرفی نمایید.
● با نام خداوند بزرگ و سلام به شما و کاربران پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح.
رستگار رحمانی‌تنها، فرزند عزیز، در سال1368 در شهر جوانرود به دنیا آمدم. دوران مقاطع تحصیلی را در جوانرود گذراندم و در کنکور سراسری سال1388 در رشته‌های علوم تجربی و زبان‌های خارجی رتبه اول را کسب کردم. پدرم کارگر و مادرم خانه‌دار می‌باشد.

□ عوامل موفقیت خود را در چه می‌دانید؟ لطفا توضیح دهید.

● قبل از هر چیز لطف و عنایت خداوند متعال در همه‌ی مراحل زندگیم و زحمات چندین ساله‌ی پدر و مادرم، دیگر افراد خانواده‌ام، معلمین دلسوز و دوستان عزیزم.

□ در چه موسسه‌ای جهت کسب تجربه و موفقیت شرکت کرده‌اید؟

● در آزمون‌‌های موسسه‌ی قلم‌چی شرکت می‌کردم که تخمین رتبه‌ی اول برایم می‌زدند.

□ نسبت به این پیروزی و موفقیت خود چه احساسی دارید؟

● سپاس خداوند را به جا می‌آورم که مدیون لطف پروردگار هستم و از استقبال مردم شریف شهرم جوانرود، مسئولین محترم، فرهنگیان و دوستان همکلاسی خرسندم و پیروزی‌ام را متعلق به همه جوانان میهنم، به‌ویژه جوانان برومند کرد و همشهریان جوانرودی‌ام می‌دانم.

□ چند مدت برای آزمون کنکور تلاش کردید؟

● بعد از خدمت سربازی به مدت تقریبا یک سال زحمت کشیدم و در آزمون سراسری سال88 شرکت کردم.

□ چه پیامی برای کسانی که در آزمون سراسری سال آینده شرکت می‌کنند؟

● توکل به خداوند، تعیین هدف برای خود، تلاش مستمر و برنامه‌ریزی جهت‌دار و تکیه بر توانایی و استعداد خود.
برای همه شرکت کنندگان آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.

□ به عنوان آخرین سؤال، آقای رحمانی‌تنها! می‌خواهید در آینده چکاره باشید و یا به عبارتی دیگر چه شغلی را دوست دارید؟

● نمی‌توانم پیش‌بینی کنم؛ هر چه خدا بخواهد همان بهتر است.

□ رستگار جان! از دیدار شما و خانواده‌ی محترم جنابعالی بسیار خوشحال شدیم؛ قطعا همه‌ی همشهریان شما آرزوی دیدارتان را دارند. انشاءالله الگوی شایسته‌ای برای همه‌ی جوانان سرزمین ایران خواهید بود و از اینکه وقت عزیز و گرانبهایتان را در اختیار ما قرار دادید، تشکر نموده، مجددا از طرف جماعت دعوت و اصلاح ایران تبریک عرض می‌نماییم.

● من هم برای جماعت دعوت و اصلاح ایران آروزی موفقیت در انجام رسالت خطیر اسلامی- ملی‌اش دارم و از اینکه تقبل زحمت نموده‌اید قدردانی می‌نمایم.

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام
1388/05/23

بسم الله العزیز المستعان
برادران عزیزم درسایت جماعت دعوت واصلاح
ضمن تبریک به برادرعزیز جناب آقای رحمانی که به حق مایه افتخار کردها واهل سنت محروم و مظلوم ایران می باشند وثابت کردندکه ما باتوکل برخداوند می توانیم ...

به شمابزرگواران نیز بخاطر این ابتکارو اطلاع رسانی واهمیت دادن یهاخبارمناطق تهنیت می گویم .دست حق یارتان باد.

2
بدون‌نام
1388/05/19

این افتخار بزرگ را به عموم مردم ایران بویژه مردم اهل سنت و کرد تبریک عرض می نمایم وامیدوارم جوانان با استعدادمان این جوان شایسته را الگوی خود قرار دهند و در راه کسب علوم ومعارف موفق و پیروز باشند.
امیر - م (جوانرود)

3
بدون‌نام
1388/05/19

حقیقتا بعد از دیدن این خبر یه حالت عجیبی از امیدواری در من بوجود آمد و برایم اثبات شد با تمامی محومیتهایی که داریم باز هم خواستن توانستن است.
ضمن تبریک به آقای رستگار رحمانی‌تنهاو از شما برادران جماعت دعوت واصلاح هم که چنین خبرهایی را بازگو می نمایید تشکر دارم

4
بدون‌نام
1388/05/20

دانشگاه‌ (دارالحکمه‌)کانادایی پست عضویت انجمن آکادیمی به‌ آقای عمر عبدالعزیز بخشید.

دانشگاه‌ دارالحکمه‌ کانادایی که‌ در شهر مونتریال کانادا مستقر است و پروفسور زین العابدین حسین پست ریاست دانشگاه‌ را به‌ عهده‌ گرفته‌است در نامه‌اى به‌ خاطر نقش روشنفکرانه‌ و وعلمی ای که‌ استاد عمر عبالعزیز در جهان اسلامی و عربی ایفا کرده‌اند، همچنین نگرش بازشان به‌ همه‌ی ادیان و مذاهب و فرهنگها و...از زحمات ایشان قدردانی کردند و پست عضویت در انجمن علمی آاکادیمی این دانشگاه‌ را به‌ ایشان بخشیدند..

5
بدون‌نام
1388/05/23

سلام سپاس خدایی را که بندگانی شاکر دارد و حق نعمت بجا میارند.ای جزانان برومند کرد بپا خیزید تا دنیا ببیند ما هم متدینیم هم علم گرا تا که شاید فردا شرمنده ....نباشیم.

6
بدون‌نام
1388/06/18

واقعا کا رزگار برای تمامی اهل سنت و کرد های ایران افتخار بزرگی هستند از خداوند برای ایشان توفیقات روز افزون را خواهانیم اما ایا ایشون قصد دارن تو ایران درس بخونن یا برن خارج؟
Real-Muslim