دیدار تعدادی از اعضای جماعت دعوت و اصلاح شاخه‌ی کرمانشاه با مشاور فرهنگی مهندس موسوی

کرمانشاه‌- پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح

رأس ساعت 22 یکشنبه شب 3/3/88 جلسه‌ای با حضور دکتر محمد جواد ابوالقاسمی مشاور فرهنگی مهندس میرحسین موسوی با تعدادی از اعضای جماعت دعوت و اصلاح کرمانشاه برگزار شد.
در ابتدای این دیدار، مسئول جماعت دعوت و اصلاح استان کرمانشاه در سخنان کوتاهی ضمن خوشآمدگویی، اعضای حاضر در جلسه را معرفی کرد. سپس دکتر ابوالقاسمی نیز ضمن معرفی خود در بیانات کوتاهی احساس شادمانی خود را به‌خاطر حضور در میان این جمع اعلام و آن را عبادت قلمداد نمود. دکتر ابوالقاسمی به بیان خاطراتی از زندگی خود که با دوستان اهل سنت داشته است پرداخت و ایشان نیز اعلام نمود که با افکار و عقاید اهل سنت آشنایی کامل دارد و از دردها و رنجهایشان آگاه‌ است و دغدغه‌های آنها را نیز درک می‌کند و عقیده دارد که مشکل کردستان و مناطق اهل سنت، فرهنگی است که آن هم با گفتگو و مثبت‌اندیشی حاکمان حل می‌شود.

سپس سایر اعضای حاضر در جلسه دیدگاه‌های خود را مطرح کردند که در این راستا یک سری سؤالات و پیشنهاداتی نیز مطرح شد. که از جمله آنها؛
 شفاف‌سازی بیشترِ مهندس موسوی جهت اقناع عامه‌ی مردم.
 تاکید بر آزادی و توجه به اقوام و برابری شهروندی، ایجاد فرهنگ کینه‌زدایی، اصلاح ادبیات و گفتمان مذهبی به‌ویژه‌ به‌ وسیله‌ی حاکمان و ... مطرح شد که مورد تأیید وی نیز قرار گرفت.

بدون امتیاز