درگذشت عالم برجسته‌ی اهل سنّت در ایرانشهر

درگذشت عالم برجسته‌ی اهل سنّت در ایرانشهر

مولانا عبدالحمید شهدادی از علمای برجسته‌ی شهرستان ایرانشهر و امام جمعه‌ی مسجد پیامبر اعظم کلینک اعظم خانی (چهارشنبه ۱۵ تیر) دعوت حق را لبیک گفت.


 در پی درگذشت این عالم ربّانی، جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی سیستان و بلوچستان پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد: 


بسم الله الرّحمن الرّحیم

«إِنَّ الَّذِينَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَيْهِمُ الْمَلَائِكَةُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّةِ الَّتِي كُنتُمْ تُوعَدُونَ» ‎﴿فصلت: ٣٠﴾‏

ارتحال عالم ربّانى، انديشمند نستوه و مجاهدی مصلح و دگرپذیر، جناب مولانا عبدالحمید شهدادی، از فرزانگان اهل سنّت بلوچستان، موجب تأثّر و تألّم فراوان شد. این عالم وارسته، عمر پربرکت خود را در راه خدمت به نشر تعاليم دين مبين اسلام و ساخت و گسترش مساجد و مکاتب  و اهتمام و تلاش براى وفاق و همبستگى ميان اهل ايمان بر اساس رواداری و دگرپذیری صرف نمود. 

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی سیستان و بلوچستان به نمایندگی از جانب برادران و خواهران در جماعت استان، عروج اين عالم گرانقدر و وارسته را به محضر علما و طلّاب مردم شهرستان ایرانشهر و کلینک و خانواده و فرزندان مكرّم و وابستگان محترم ایشان تسلیت عرض نموده، برای آن فقید سعید، غفران و رضوان الهی و برای دوستداران و خانواده‌ی محترم، صبر جمیل و اجر جزیل را از پيشگاه پروردگار مسألت دارد.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه‌ی سیستان و بلوچستان

بدون امتیاز