تقدیر مسؤولان جماعت از قهرمان وزنه‌برداری در سیلوانا

تقدیر مسؤولان جماعت از قهرمان وزنه‌برداری در سیلوانا

مسؤولان جماعت در دفتر سیلوانا با صلاح‌الدین مرادپور، قهرمان پرس سینه کشور، دیدار و بابت افتخارآفرینی‌های این جانباز از وی تقدیر کردند.

در این دیدار که در روز شنبه ۱۱ دی‌ماه جاری انجام شد، محمد ایرانخواه، مسؤول دفتر جماعت دعوت و اصلاح در سیلوانا در سخنانی، ضمن تقدیر از قهرمانی صلاح‌الدین مرادپور در هفتمین دوره‌ی مسابقات وزنه‌برداری جانبازان کشور، به تبیین جایگاه اخلاق در ورزش پرداخت. وی اخلاق را از مهم‌ترین ثمره‌ی ورزش دانست. وی ضمن معرفی رسالت و اهداف جماعت، دیدگاه و فعالیت‌های این تشکل مدنی را زمینه‌ی ورزش و به اهتمام جماعت به آن را مورد بحث قرار داد.

ایرانخواه، در بخشی از سخنانش به آفت‌های ورزش اشاره کرد و غرور را مایه‌ی افت اخلاقی و ورزشی در پاره‌ای از ورزشکاران نام برد. وی صلاح مرادپور را الگوی جوانان منطقه نامید و به وی توصیه کرد، در صورت امکان باشگاهی راه‌اندازی نماید تا جوانان این خطّه از اخلاق و تجربه‌ی ایشان بهره‌مند شوند.

پایانبخش این دیدار عاطفی، آرزوی موفقیت روزافزون برای همه‌ی ورزشکاران کشور به‌ویژه صلاح‌الدین مرادپور در سطوح بالاتر بود.

شهر سیلوانا در جنوب غربی استان آذربایجان غربی و در فاصله‌ی ۳۰ کیلومتری غرب شهرستان ارومیه و در دامنه‌ی ارتفاعات بلند مشرف بر خط مرزی ایران و ترکیه و در قسمت میانی ان واقع شده ‌است. سیلوانا از شرق به شهر ارومیه و با دهستان باراندوز در روضه چای از توابع بخش مرکزی ارومیه و از غرب با شهر شمزینان ترکیه و از شمال با شهر سرو و دهستان برادوست از بخش صومای برادوست از سمت جنوب در داخل کشور با منطقه دشتبیل شهرستان اشنویه نیز با منطقه خاکورک کردستان عراق محدود می‌شود.