درگذشت یک عضو جماعت در کرمانشاه

درگذشت یک عضو جماعت در کرمانشاه

«محمود عبدی» بازنشسته‌ی فرهنگی و دعوتگر دیرین؛ عضو جماعت دعوت و اصلاح دفتر کرمانشاه بامداد امروز یکشنبه، دار فانی را وداع گفت.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح دفتر کرمانشاه ضمن تأیید خبر، در بیانیه‌ای درگذشت این یار سفرکرده را تسلیت گفت. در این بیانیە آمده است: «با رضایت کامل به مشیت الهی، بدینوسیله درگذشت برادر عزیز و گرامی‌مان مرحوم مغفور کاک «محمود عبدی» بازنشسته‌ی فرهنگی و دعوتگر خوش‌اخلاق را خدمت بیت مکرّم آن مرحوم، خانواده‌های محترم عبدی، قمری، اقوام، آشنایان، همکاران فرهنگی مرحوم و دعوتگران سنگر دعوت، بالاخص همسر گرامی‌شان خواهر دعوتگر داده «فرزانه قمری» و فرزندان ایشان تسلیت عرض نموده و ضمن آرزوی رحمت و مغفرت واسعه‌ی الهی برای این عضو خدوم جماعت، صبر جمیل و اجر جزیل را برای تمامی بازماندگان از درگاه بار تعالی مسئلت نموده و خواستاریم.»

پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح فقدان این فقید سعید را خدمت خانواده‌ی بزرگ جماعت دعوت و اصلاح کرمانشاه، بەویژه خاندان مکرم ایشان تسلیت عرض نموده و فردوس برین و علوّ درجات را برای آن مرحوم از درگاه حضرت احدیت خواستار است.

إنّا لله وإنّا إلیه راجعون

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
یوسف مکاریزاده (مهمان)
1400/07/04

إنا لله وإنا إليه راجعون
اللهم اغفر له وارحمه ونوّر عليه قبره وآنس وحشته وتقبّله مع الذين أنعمت عليهم من النبيين والصديقين والشهداء والصالحين وحسن أولئك رفيقا
اللهم لا تحرمنا أجره، ولا تفتنا بعده، واغفر لنا وله ولجميع المسلمين

2
رسولی کیا (مهمان)
1400/07/06

خداوند رحمتش کند... خیلی متاثر شدم..چند سال پیش به اتفاق خانواده به دیدن ما در شهرستان مهاباد آمدند و چند روزی را با هم بودیم
و با همدیگر به سفر رفتیم و خیلی خوش گذشت..کاک محمود بسیار انسان نیک نفس بی ادعا و متواضعی بود

3
علی اکبر یوسفی (مهمان)
1400/07/04

خداوند متعال مرحوم رو قرین رحمت واسعه خویش قرار دهد و به بازماندگان صبر جمیل عطا فرماید.