روابط عمومی جماعت درگذشت عضو پیشکسوت ایرانشهری را تسلیت گفت

روابط عمومی جماعت درگذشت عضو پیشکسوت ایرانشهری را تسلیت گفت

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح درگذشت حاج حسن ایرندگانی از پیشکسوتان جماعت را تسلیت گفت.

 

 متن پیام به شرح زیر است:


بسم الله الرّحمن الرّحیم

يَرْفَعِ اللَّـهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُواالْعِلْمَ دَرَجَاتٍ 

 

خبر درگذشت برادر ایمانی‌مان حاج حسن ایرندگانی، مایه‌ی اندوه و تألّم است. ایشان، عمر پربرکت خود را در راه خدمت به نشر تعاليم دين مبين اسلام و ارزش‌هاى والاى آن صرف نمود و منشأ خدمات فرهنگی و اجتماعی ارزنده‌ای بود که إن شاء الله اثرات آن ماندگار و ثمراتش ذخیره‌ى آخرت خواهد بود.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح به نیابت از خواهران و برادران، درگذشت این برادر مرحوم را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از پيشگاه خداوند بزرگ جلّ‌جلاله براى ايشان رحمت، مغفرت و فردوس اعلی و براى خانواده، بستگان و دوستداران، صبر جميل و اجر جزيل مسألت مى‌دارد.

 بی‌تردید خدمات ارزشمند این برادر گرانقدر که حاصل همّت والا، مجاهدت و روحیه‌ی خستگی‌ناپذیر ایشان است، به‌عنوان باقیات الصّالحات، روح بلند او را در جوار رحمت بیکران باری‌تعالی از ثواب جاری بهره‌مند خواهد ساخت.

امید آن داریم خداوند علیم حکیم، روز به روز قدم‌های همه‌ی ما را در جهت پرکردن خلأ ناشی از وداع یاران فرزانه و استمرار در مسیر دعوت اسلامی و اصلاح اجتماعی به‌منظور تحقق ترقی و پیشرفت جامعه ثابت‌تر و مستحکم‌تر بگرداند و روح پاک آن مرحوم، در سایه‌سار مهربانی خداوند بزرگ آرام گیرد.

رَبَّنَا اغْفِرْ لَنا وَ لِإِخْوانِنَا الَّذِینَ سَبَقُونا بِالْإِیمانِ وَ لا تَجْعَلْ فِی قُلُوبِنا غِلاًّ لِلَّذِینَ آمَنُوا رَبَّنا إِنَّکَ رَؤُفٌ رَحِیمٌ (حشر/١٠)


روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح 

١٧ تیر ماه ١٤٠٠