پویش مردمی حمایت از بازسازی بازارچه‌ی قدیم مهاباد راه‌اندازی شد

پویش مردمی حمایت از بازسازی بازارچه‌ی قدیم مهاباد راه‌اندازی شد

پویش مردمی «حمایت از بازسازی بازارچه‌ی قدیم مهاباد» در نشست امروز ساماندهی کمک‌های مردمی به خسارت‌دیدگان آتش‌سوزی بازارچه‌ی اصغری راه‌اندازی شد.

به گزارش اصلاحوب به نقل از کردپرس، فرماندار مهاباد در این نشست با بیان اینکه دولت از کمک به خسارت‌دیدگان  بازارچه شانه خالی نمی‌کند، گفت: کمک‌های مردمی بخشی از جبران خسارات است و تصمیم داریم تا کمک‌های مردمی در شماره حساب‌های حقوقی که تحت نظارت فرمانداری و هیئت امناء است، جمع‌آوری شود.

عارف خدرلو افزود: دو شماره کارت 6037997950171505 بانک ملی و 6104337427251531  بانک ملت برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی تحت عنوان پویش مردمی حمایت از بازسازی بازارچه‌ی قدیم مهاباد در نظر گرفته شده است.

رییس اتاق اصناف مهاباد هم در این نشست گفت: هیئت امنای بازار از دولت انتظار دارد تا در راستای بازسازی بازارچه اقدامات لازم را صورت دهد چرا که حدود ٢٠هزار نفر از طریق  بازارچه‌ها در مهاباد امرار معاش می‌کنند.

لاجانی با بیان این‌که در آستانه‌ی فرا رسیدن سال نو باید توجه ویژه‌ای به بازسازی این مجموعه شود تأکید کرد: این بازارچه در واقع از استاندارهای لازم مهندسی برخوردار نیست و در این زمینه باید تمهیداتی اندیشیده شود.

پویش مردمی حمایت از بازسازی بازارچه قدیم مهاباد

بدون امتیاز