پیام کرونا به جهانیان! چرا آمدم و هدفم چیست؟

پیام کرونا به جهانیان! چرا آمدم و هدفم چیست؟

اگر چه مرا می‌شناسید، باز هم خود را معرّفی می‌کنم: من ویروسی هستم که نقشه‌ی حوادث جاری در جهان را دگرگون و نظام اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و دینی جهان را متزلزل ساخت. هنوز هم ابهّت، برتری و طغیانگریم را حفظ کردم، از ارتش آسیا، اروپا، امریکا و چین که زادگاهم است، نیرومندتر هستم، من ویروس هوشمند و پیشرفته‌ای هستم که رسانه‌های ارتباط جمعی مرا مساعدت کرده و از این بابت خوشحالم که توانستم مفاهیم زیادی را تغییر داده و نظام مصرف‌زدگی جدیدی را سروسامان داده و فرهنگ جدیدی را بسازم.

  من ویروس ناشناخته‌ای هستم گاهی به اسم سارس و گاهی به اسم طاعون ظاهر شدم و این‌بار مرا کرونا و یا کوید۱۹ نامگذاری نموده‌اید.

 من هستم که جهان را مضطرب، پریشان، سراسیمه، متحیّر و ترسناک نمودم که هیچ فرقی بین حاکم و محکوم و شرقی و غربی وجود ندارد.

من هستم که در مقابل اقتصاد ستمگر جهانی ایستاد شدم و آن را متوقّف ساختم و سبب خسارات مالی در حدود شش تریلیون دلار شدم.

من هستم که نظام بورس جهان را نابود ساخته و به خط قرمز رساندم.

من هستم که سبب کاهش ۵۰۰ میلیاردی سرمایه میلیاردر جهان شدم.

من هستم که سبب کاهش ۵۰ درصدی ارزش نفت شدم.

من هستم که حرکت هواپیماها و کشتی‌ها را متوقف ساخته و جهان را در عزلت قرار داده و مردم را مجبور نمودم که در خانه‌هایشان بمانند و شرکتها، فروشگاه‌ها، هتلها، سالن‌ها و کاباره‌ها را بسته نمودم و حتی جلسات مسؤولان، رئیس‌ها و وزیران را جلوگیری نمودم که داخل اتاق‌هایشان و آنلاین جلسه می‌گیرند.

من هستم که سبب مرگ و مبتلا شدن ده‌ها هزار شده و این مرگ و میر ادامه دارد.

  آیا می‌دانید که این کارها را از نزد خودم انجام ندادم و بلکه من سربازی از سربازان الله متعال هستم که پیام‌های ذیل را با خود آوردم:

۱.آمدم تذکّر بدهم که شما و سازمان‌های حقوق بشریتان دروغ می‌گویید، زمین را نگاه کنید که از ظلم و فساد پر شده و جلو ستمگران و طاغوتیان سرکش را نگرفته‌اید، در حالیکه ستمگری، طغیان، کشتار، شکنجه و حتّی سوزاندن مردم را با چشم سر خود نظاره می‌کنید، بدتر این‌که این ستمگران را همراهی کرده و بخاطر مصلحت شخصی و اقتصادی خویش از آنان حمایت نموده‌اید، انسان امروزی که گرامی‌ترین مخلوقات است، زندانی است و زیر شلاق شکنجه و عذاب نابود می‌گردد و کرامت و آزادی‌اش را از دست داده است. 

۲.شما هستید که شکاف طبقاتی را گسترش داده‌اید و خواستم یادآوری کنم که در جهان امروزی آمار نیازمندان به حدود یک میلیارد می‌رسد که قوت روزانه‌شان را ندارند و توان تهیه‌ی کمترین غذا، لباس و جای زندگی را دارا نمی‌باشند و از گرسنگی به خود می‌پیچند؛ اگر دهم حصه‌ی آن‌چه را به خاطر من (کرونا) مصرف کرده‌اید، به آنان می‌دادید همه بی‌نیاز می‌شدند.

۳.شما هستید که ستمدیدگان را یاری نکرده و به حساب قضایای اصولی معامله کرده و فرمانروای قاتل را حمایت نمودید، می‌خواهم از بیجا شدگان و آوارگانی یادآوری کنم که سرزمین و وطن خویش را از دست داده و برخی طعمه‌ی ماهیان دریا شده و برخی در جهان حیران و سرگردان می‌باشند، اگر ۵درصد آن چه را بخاطر من مصرف می‌کنید، برای آنان می‌دادید، زندگی آبرومندانه نصیبشان می‌شد.

۴.شما امنیت خود و خانواده‌تان را گرفته‌اید و یادتان نیست که ده‌ها میلیون یتیم و كودك بی‌سرپرست در جهان وجود دارند که خانمانی نداشته و از آموزش محروم می‌باشند و از کمترین امکانات خوراکی و بهداشتی بهره‌ی ندارند و تعداد زیادی به سبب گرسنگی و مریضی وفات نموده‌اند.  اگر شما ۳درصد از آن‌چه را که بخاطر من از دست داده‌اید، برای آنان مصرف می‌کردید، در نعمت زندگی کرده و بهره‌ی خود از خوبی و آموزش را نصیب می‌شدند.

۵.شما هستید که بازارها و فرصت‌های کاری را انحصاری نمودید، می‌خواهم تذکر بدهم که ده‌ها میلیون از جوانان بیکار هستند و در جستجوی کار می‌باشند و کاری نمی‌یابند، لذا نمی‌توانند خانواده تشکیل بدهند و زندگی کریمانه‌ی را نصیب شوند، اگر ۲.۵درصد آن چه بخاطر من از دست داده‌اید، برای جوانان سرمایه‌گذاری می‌کردید، آرزوهایشان محقق می‌گردید.

۶.یاد آوری می‌کنم که شما در مقابل تبهکارانی که ثروت‌های ملت‌های مظلوم را ربوده بودند، سکوت نموده و همراهشان معامله نمودید.

۷.خطرناکی ستمگری بر ملت‌ها و تحریف تاریخ را یادآوری می‌کنم، کسی که ادعای رهبری جهان را دارد، کنار اشغالگران ایستاده و قدس شریف را برایشان به رسمیت شناخت، می‌خواهند در مقابل دریافت میلیاردها پول حق را باطل جلوه دهند، اما حالا ببینید که این میلیاردهای شما چگونه مثل پر کاه بی‌ارزش شده است.

در اخیر یادآوری می‌کنم که اکثریت شما الله متعال را فراموش نموده و همه چیز را به ماده سپرده‌اید، و در واقع شما ماده و قانونگزارهایتان را پرستش می‌کنید و آفریدگارتان را فراموش کرده‌اید، من آمدم تا الله آفریدگار و توانا را برای شما یادآوری کنم که در مقابل او تضرع نموده و به سوی او تعالی رجوع نمایید. «فَلَوْلَا إِذْ جَاءَهُمْ بَأْسُنَا تَضَرَّعُوا وَلَكِنْ قَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَزَيَّنَ لَهُمُ الشَّيْطَانُ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ» [الأنعام: ٤۳] آنان چرا نبايد هنگامی كه به عذاب ما گرفتار می‌آيند، خشوع و خضوع كنند(و بيدار شوند و اندرز گيرند و با تضرّع و زاری دست دعا به سوی باری بلند كنند و آمرزش خواهند؟) ولی دلهايشان سخت شده است و (نرود ميخ آهنين بر سنگ! و علاوه از قساوت قلب) اهريمن (هم) اعمالی را كه انجام می‌دهند برايشان آراسته و پيراسته است.

در خاتمه تأکید می‌کنم که من بعد از پایان وظیفه‌ام، می‌روم و اما چندین بار به نام‌های مختلفی می‌آیم تا این‌که شما خود را تغییر داده و به طرف خوبی گام بردارید.

بدون امتیاز