مسؤول دفتر جماعت دعوت و اصلاح در پاوه با فرماندار این شهرستان دیدار کرد

مسؤول دفتر جماعت دعوت و اصلاح در پاوه با فرماندار این شهرستان دیدار کرد

صبح امروز سه‌شنبه ۲۰ اسفندماه جهانگیر امینی مسؤول دفتر جماعت دعوت و اصلاح در پاوه و دو نفر از اعضای هیأت اجرایی با فرماندار این شهرستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

بنا به گزارش اصلاحوب در این دیدار، جهانگیر امینی مسؤول دفتر جماعت دعوت و اصلاح در پاوه با ارایه‌ی گزارشی از فعّالیّت‌های تشکّل متبوعش در سطح شهرستان ضدّ عفونی برخی اماکن در راستای مبارزه با بیماری کرونا، آمادگی جماعت را در جهت خدمت‌رسانی به همشهریان با مدیریت و نظارت ستاد بحران، در حدّ وسع و توان اعلام نمود.

وی در ادامه از زحمات شبانه‌روزی فرماندار، اعضای ستاد بحران مخصوصاً پرسنل تلاشگر و ایثارگر بهداشت و درمان تشکّر و قدردانی نمود.

امینی افزود: ما ضمن تشکّر مجدّد از زحمات اعضای ستاد بحران، نظارت بیشتر و دقیق‌تر بر اماکن عمومی و پرتردّد و ورودیهای شهرستان را خواستاریم. وی در پایان بر پیگیری تأمین کمک‌هزینه‌ی معیشتی به خانواده‌های بی‌بضاعت یا کم‌بضاعت تأکید کرد.

در این دیدار پرویز ایده‌پور فرماندار پاوه ضمن خیر مقدم و خوشادگویی، از احساس مسؤولیت اعضای جماعت تشکّر کرد. وی به قدمت آشنایی خود با جماعت و برخی از اعضای آن اشاره کرد. فرماندار از نقد، نصح و گلایه‌ی مردم از مسؤولان استقبال کرد و بر همراهی و همدلی مردم با مسؤولان تأکید کرد. وی سرعت عمل همراه با دقّت و درایت در مدیریت بحران را کلیدی خواند و از آحاد مردم به ویژه ائمه‌ی جمعه و جماعت در خصوص عدم برگزاری نماز جمعه و آگاهی‌بخشی به مردم در خصوص بحران موجود درخواست همراهی کرد.

گفتنی است در این دیدار، ۹۷۰ لیتر وایتکس و صابون مایع ازسوی افراد جماعت دعوت و اصلاح دفتر پاوه به فرماندار تقدیم شد.

مسؤول دفتر جماعت دعوت و اصلاح در پاوه با فرماندار این شهرستان دیدار کرد
بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بلوچ (مهمان)
1398/12/20

احسن وجزا كم الله خير ا