سپاسمندی اصلاحوب از مجموعه‌ی پزشکی کشور در مقابله با ویروس کرونا

سپاسمندی اصلاحوب از مجموعه‌ی پزشکی کشور در مقابله با ویروس کرونا

انجام هر کاری مستلزم داشتن حدّاقلی از دانش و توانایی برای انجام آن و نیز به تناسب این دو عمل کردن است. پزشکی و طبابت نیز از این قاعده مستثنی نیست. خوشبختانه بسیارند کسانی که در راستای تقلیل مرارت و درد انسان‌ها و انجام وظیفه‌ی حرفه‌ای و اخلاقی خود از هیچ کوششی دریغ نمی‌ورزند. تلاش‌های شبانه‌روزی و شفقت‌ورزیهای مجموعه‌ی پزشکی کشور در مواجهه و مبارزه‌ی با بیماری‌ کرونا که اخیراً در کشورمان شایع شده است، بر کسی پوشیده نیست. قطعاً وجدان‌های منصف و ذهنیّت‌های مثبت‌اندیش چنین تلاش‌ها و فداکاریهای این قشر خدوم را به‌عنوان سندی ماندگار در حافظه‌ی تاریخی خود ثبت خواهند نمود.

پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح از تلاش‌ها و فداکاری پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی بیمارستان‌ها که با حفظ اخلاق پزشکی و داشتن تعهّدات اخلاقی در خط مقدّم صیانت از سلامتی شهروندان ایستاده‌اند، سپاسگزار است و از وجود چنین انسان‌های نوعدوستِ مسؤولیت‌پذیر در جامعه، به خود می‌بالد.

همچنین خاضعانه از مردم ایران خواستار است که با دگرپذیری، همدلی، آرامش و مراقبت جدّی و به‌کارگیری توصیه‌های بهداشتی برای پیشگیری و کنترل این بیماری، اکیداً از مسافرت و تردّدهای غیرضروری، خودداری نمایند.

یادمان باشد که ما اعضای یک پیکریم و با اتخاذ تدابیر لازم، اتکال و تفویض امر به خداوند متعال، بی‌شکّ کرونا را شکست می‌دهیم.

پایگاه اطلاع‌رسانی اصلاح

١١ اسفندماه ١٣٩٨

بدون امتیاز