پیام تسلیت دبیرکلّ جماعت به‌ مناسبت درگذشت حاج ماموستا حیدر مصطفوی سقزی

پیام تسلیت دبیرکلّ جماعت به‌ مناسبت درگذشت حاج ماموستا حیدر مصطفوی سقزی

استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح رحلت مرحوم حاج ماموستا حیدر مصطفوی سقزی را تسلیت گفت.

 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

«يَرْفَعِ اللَّـهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنكُمْ وَالَّذِينَ أُوتُواالْعِلْمَ دَرَجَاتٍ» 

 با نهایت تأسّف و تأثّر و با ایمان به قدر الهى و مشيت ربانى، خبر درگذشت جناب حاج ماموستا حیدر مصطفوی سقزی را دریافت نمودم.   

بی‌تردید خدمات ارزشمند این اندیشمند گرانقدر که حاصل همّت والا، مجاهدت خستگی‌ناپذیر و دانش فراگیر آن فقید سعيد است، به‌عنوان باقیات الصّالحات، روح بلند او را در جوار رحمت بیکران باری‌تعالی از ثواب جاری بهره‌مند خواهد ساخت. 

اینجانب از طرف خود و به نمایندگی از جانب برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح، این ضایعه‌ را به جامعه‌ی علما و طلاّب، حجره‌ها و مدارس دینی خصوصاً شاگردان، خانواده و فرزندان و وابستگان محترم ایشان و عموم مردم مسلمان كردستان، تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید، غفران و رضوان الهی و برای دوستداران و خانواده‌ی مكرّمشان، دوام عافیت، صبر جمیل و اجر جزیل از ایزد متعال مسألت دارم. 

اللَّهُمَّ اغْفِرْ لَهُ وَارْحَمْهُ وَاعْفُ عَنْهُ وَعَافِهِ وَأَكْرِمْ نُزَلَهُ وَوَسِّعْ مُدْخَلَهُ وَاغْسِلْهُ بِمَاءٍ وَثَلْجٍ وَبَرَدٍ وَنَقِّهِ مِنَ الْخَطَايَا كَمَا يُنَقَّى الثَّوْبُ الأَبْيَضُ مِنَ الدَّنَسِ وَأَبْدِلْهُ دَارًا خَيْرًا مِنْ دَارِهِ وَأَهْلاً خَيْرًا مِنْ أَهْلِهِ. 

           عبدالرّحمن پیرانی 

      دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح

١۶ آبانماه ١٣٩٩