دبیرکلّ جماعت در گذشت امام جمعه‌ی اهل سنّت ارومیه را تسلیت گفت

دبیرکلّ جماعت در گذشت امام جمعه‌ی اهل سنّت ارومیه را تسلیت گفت

استاد عبدالرّحمن پیرانی دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح در پیامی، وفات حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی امام جمعه‌ی اهل سنّت ارومیه را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 

«يَا أَيَّتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ ارْجِعِي إِلَى رَبِّكِ رَاضِيَةً مَرْضِيَّةً فَادْخُلِي فِي عِبَادِي وَادْخُلِي جَنَّتِي» 

با كمال تأسّف و تألّم و ايمان به قدر الهى ومشيّت ربّانى، خبر درگذشت عالم گرانقدر و دعوتگر فرزانه جناب حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی(رحمه الله تعالى)، امام جمعه‌ی محترم اهل سنّت ارومیه را دریافت نمودیم.  

جناب حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی دعوتگرى نستوه، عالمى عامل و دلسوز و مورد اعتماد عموم مردم بود و به‌عنوان مرجعى مطمئن و فعّالى اجتماعى دردآشنا در زمینه‌های مختلف، بسیار توانمند، پرتلاش، مصمّم و مؤثّر عمل می‌کرد. 

 اینجانب از طرف خود و به‌نمایندگی از جانب برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح، این ضایعه‌ی‌ بزرگ را به علما و طلاّب حجره‌ها و مدارس علوم دینی، مردم مسلمان اروميه، به‌ویژه شاگردان، خانواده و فرزندان مكرّم و وابستگان محترم ایشانن، تسلیت عرض نموده و برای آن فقید سعید، غفران و رضوان الهی و برای دوستداران و خانواده‌ی گرامى، دوام عافیت، صبر جمیل و اجر جزیل از پيشگاه پروردگار حىّ قيّوم مسألت می‌نمایم. 

عبدالرّحمن پیرانی 

دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح

١٥ آبان ١٣٩٩