روابط عمومی جماعت شعبه‌ی آذربایجان غربی درگذشت امام جمعه‌ی اهل سنت ارومیه را تسلیت گفت

روابط عمومی جماعت شعبه‌ی آذربایجان غربی درگذشت امام جمعه‌ی اهل سنت ارومیه را تسلیت گفت

 روابط عمومی جماعت شعبه‌ی آذربایجان غربی درگذشت امام جمعه‌ی اهل سنت ارومیه حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی را تسلیت گفت.

 متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

  إنّا لله و انّا إلیه راجعون 

 مَوتُ العالِمِ مُصیبَهٌ لاتُجبَرُ و ثُلمَهٌ لاتُسَدّ.ُ

 مرگ عالم مصیبتی جبران‌ناپذیر و رخنه‌ای بسته‌ناشدنی است.(حدیث نبوی) 

 رحلت عالم رباّنی حاج ماموستا عبدالقادر بیضاوی موجب تأسّف و تأثّر گردید. 

 آن مجاهد پارسا که دارای شخصیّتی متوازن، میانه‎رو و دگر‌پذیر بود؛ عمر با برکت خود را در راه خدمت به اعلای کلمه الهی، نشر معارف نورانی قرآن، تربیت شاگردان مهذّب و فاضل و خدمات عام‌المنفعه سپری نمود.  

 روابط عمومی شعبه آذربایجان غربی به نیابت از اعضای جماعت دعوت و اصلاح در استان ضایعه‌ی درگذشت این عالم جلیل القدر را خدمت خانواده‌ی گرامی استاد و تمامی مردم شریف استان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال خواهان است روح پاکش را قرین رحمت خود قرار داده و با انبیاء و صالحین محشور نماید و به بازماندگان صبر جزیل عنایت فرماید. 

 روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه آذربایجان غربی

١٥آبان‌ماه١٣٩٩

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
نایب قدرت گوجار (مهمان)
1399/08/15

انا لله و انا الیه راجعون

علما براستی چراغ روشن بخش و نور هدایتند تا در سایه ی علم، تقوا، اخلاص و مجاهدت شان کاروان دینی این امت به سلامت به سر منزل مقصود راه یافته و از آسیب های متعدد فکری، اجتماعی و اعتقادی به دور ماند. استاد ماموستا ملا عبدالقادر بیضاوی نقطه ی و صلی بود برای همه ی افراد جامعه ی دینی دارای سلایق مختلف مذهبی و فکری. شخصیتی اصلاح گرا، خیرخواه و دلسوز بود و در طول زندگی خود در میان جامعه تلاش نمود تا دلها را به هم نزدیک کنند. عاشق الله بود و دلباخته رسول الله.
اینجانب از این راه دور نهایت تاسف و تاثر خود به جهت از دست دادن این دانشمند متعهد را ابراز نموده و از الله رب العالمین برای ایشان عالی ترین مقام در جوار الله جل جلاله خواستارم، و برای بازماندگان، شاگردان، و جامعه ی اهل سنت صبر جمیل مسئلت می نمایم. روح و روان شان شاد و یادشان همیشه گرامی باد.

نایب قدرت گوجار
استانبول