روابط عمومی جماعت شعبه‌ی آذربایجان غربی درگذشت ماموستا عبدالله موسی خانقاه را تسلیت گفت

روابط عمومی جماعت شعبه‌ی آذربایجان غربی درگذشت ماموستا عبدالله موسی خانقاه را تسلیت گفت

روابط عمومی جماعت شعبه‌ی آذربایجان غربی، درگذشت «ماموستا عبدالله موسی خانقاه» از اعضای پیشکسوت این تشکّل مدنی در ارومیه را تسلیت گفت.

 


متن پیام روابط عمومی شعبه‌ی آذربایجان غربی به شرح زیر است:


کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالجلالِ والاکرامِ


هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی؛ جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی آغازی بی پایان را می سراید.


با نهایت تأسف و تأثر خبر درگذشت عالم عالیقدر جناب ماموستا عبدالله موسی خانقاه از اعضای با سابقه ی جماعت دعوت و اصلاح ارومیه دریافت شد. 


روابط عمومی شعبه آذربایجان غربی به نیابت از خواهران وبرادران استان ضایعه ی درگذشت این برادر مرحوم را از صمیم قلب تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال خواهان است روح پاکش را قرین رحمت خود و با انبیاء و صالحین محشور نماید، و به بازماندگان خاصتا اعضای خانواده ایشان صبر جزیل عنایت فرماید. 


روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح شعبه ی اذربایجان

12 آبان ماه 1399

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
نایب قدرت گوجار (مهمان)
1399/08/15

انا لله و انا الیه راجعون

با نهایت تاسف از دریافت خبر درگذشت ماموستا ملا عبدالله که براستی از دلسوزان دعوت دینی بودند، خود را در غم و اندوه از دست دادن این رهرو فعال رسول الله -صلی الله علیه وسلم- شریک دانسته و برای ایشان رحمت و مغفرت را از درگاه الله رب العالمین خواستارم. خداوند بی همتا و یگانه به بازماندگان و همه ی دوستان وخویشاوندان ایشان صبر و بردباری مومنانه عطا فرماید. روح شان شاد و یادشان گرامی باد.

نایب قدرت گوجار