نماینده‌ی مردم ایرانشهر در مجلس دار فانی را وداع گفت

نماینده‌ی مردم ایرانشهر در مجلس دار فانی را وداع گفت

امروز دکتر محمدنعیم امینی‌فرد، نماینده‌ی مردم حوزه‌ی انتخابیه‌ی ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج و بخشهای آشار، لاشار، بنت و آهوران در مجلس شورای اسلامی، در اثر سانحه‌ی رانندگی در محور خاش- زاهدان درگذشت.

محمد نعیم امینی فرد در سال ١٣٤٦ در شهر بمپور از توابع شهرستان ایرانشهر واقع در استان سیستان و بلوچستان به دنیا آمد. وی پس از سپری کردن تحصیلات مقدماتی و متوسطه در شهرستان‌های بمپور و ایرانشهرموفق به اخذ مدرک دیپلم شد. سپس با شرکت در کنکور سراسری سال ١٣٦٤، در رشته‌ی پزشکی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران پذیرفته و پس از چندی فارغ‌التحصیل شد. دکتر امینی فرد هم چنین مدرک تخصصی چشم پزشکی و مدرک فوق تخصصی قرنیه را از این دانشگاه اخذ نمود.

ازجمله سوابق دکتر امینی فرد می‌توان به ریاست شبکه‌ی بهداشت و درمان شهرستان ایرانشهر، عضویت در هیأت مدیره‌ی نظام پزشکی ایرانشهر، عضویت در هیأت علمی گروه چشم پزشكی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و ریاست بخش بیمارستان فوق التخصصی الزهرا(س) زاهدان اشاره کرد.
٧ اسفندماه ١٣٩٤، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی برگزار شد؛ در این دوره دکتر محمد نعیم امینی فرد در همان مرحله‌ی اول، به عنوان نماینده‌ی مردم شهرستانهای ایرانشهر، سرباز، دلگان و فنوج از توابع استان سیستان و بلوچستان به خانه ملت راه یافت. وی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بود.

بدون امتیاز