محمد خلفانی مسؤول هیأت اجرایی جدید جماعت در استان هرمزگان شد

محمد خلفانی

با حضور دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح و مسؤول هیأت اجرایی مرکزی مراسم تکریم و معارفه مسؤول هیأت اجرایی استان هرمزگان روز پنج‌شنبه 12 دی‌ماه 1398 برگزار شد.

عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت، به اهداف و دستاوردهای جماعت دعوت و اصلاح اشاره کرد و گفت: «نقش جماعت دعوت و اصلاح در ایجاد ارتباط بین علمای کشور با علمای جهان اسلام بسیار تأثیرگذار بوده است و باید اطمینان داشته باشیم که با برنامه‌ریزی دقیق‌تر، تقویت روحیه‌ی جمعی، تلاش بیشتر و داشتن یقین و باور راسخ به این راه، جماعت همچنان مسیر روبه‌پیشرفت خود را طی خواهد کرد.»
دکتر پیرانی ادامه داد: «جایگاه و قدر و منزلت انسان نزد خداوند بسیار رفیع است و لازمه تکریم و سپاس‌گزاری این نعمت توسط انسان با قبول مسؤولیتی هرچند کوچک در آبادانی زمین میسر می‌گردد. ضروری است آموزه‌های دینی با شرایط جدید و واقعیات جامعه تطبیق پیدا کند و دگرپذیری و تحمل همدیگر در ایجاد وحدت بین همه احزاب و گروه‌ها به اعضا و افراد جامعه نهادینه گردد.»

جمال اسماعیلی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع مسؤولین استان هرمزگان گفت: «شکل‌گیری جماعت برای خدمت به جامعه و ترویج دین‌داری بوده است و بر مبنای رسالت جماعت که نیل به زندگی متوازن و معنادار است تلاش همه‌ی اعضا باید در این مسیر قرار گیرد.»
مسؤول هیأت اجرایی مرکزی جماعت همچنین در رابطه با اهمیت تربیت گفت: «تربیت اسلامی، تنظیم و تطبیق زندگی با خواست و اراده‌ی خداوند متعال است. نتیجه‌ی تربیت درست، تحقق سعادت انسان در دنیا و آخرت است؛ امری که در قرآن هیچ اهمال و غفلتی در موردش پذیرفتنی نیست. جایی که می‌فرماید: ﴿ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا قُوا أَنفُسَكُمْ وَأَهْلِيكُمْ نَارًا وَقُودُهَا النَّاسُ وَالْحِجَارَةُ عَلَيْهَا مَلائِكَةٌ غِلاظٌ شِدَادٌ لا يَعْصُونَ اللَّهَ مَا أَمَرَهُمْ وَيَفْعَلُونَ مَا يُؤْمَرُونَ ﴾. {التحريم:6}.»
 
در ادامه از جناب شیخ هادی جلالی به‌پاس زحماتشان طی چهار سال گذشته در استان هرمزگان تقدیر به عمل آمد و شیخ محمد خلفانی به‌عنوان مسؤول جدید هیأت اجرایی استان هرمزگان معرفی گردید.

محمد خلفانی مسؤول هیأت اجرایی جدید جماعت در استان هرمزگان شد
محمد خلفانی مسؤول هیأت اجرایی جدید جماعت در استان هرمزگان شد
محمد خلفانی مسؤول هیأت اجرایی جدید جماعت در استان هرمزگان شد