دشتیاری در سوگ مدیر عامل «دست یاری به دشتیاری»

دشتیاری در سوگ مدیر عامل «دست یاری به دشتیاری»

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح سیستان و بلوچستان درگذشت حسین علیمرادی مدیر عامل مؤسّسه‌ی «دست یاری به دشتیاری» را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

 در نهایت تأسّف و تأثّر امروز جمعه ۸ آذر حسین علیمرادی مدیر عامل مؤسّسه‌ی «دست یاری به دشتیاری» در اثر واژگونی خودرو در روستای پیرسهراب بخش پلان شهرستان چابهار درگذشت.

وی از سال ۱۳۹۳ به دشتیاری سفر نموده و برای تقویت وضعیت آموزشی دشتیاری به کمک دوستانش کلاس‌های تقویت علمی برای دانش‌آموزان و معلّمان برگزار می‌نمود. همچنین پس از مشاهده‌ی مدارس کپری و نامناسب دشتیاری و کمبود شدید فضای آموزشی با ایجاد سهمهای ماهانه ۲۰هزار تومانی به ساخت مدارس پرداخت و با همّت بلندی که داشت به جذب کمک برای این امور پرداخته و به کارهایش توسعه داد؛ چنانکه ۳ مدرسه ساخته و ۱۳ مدرسه در دست ساخت داشت.

امروز ایشان در سی و چهارمین سفر خود به دشتیاری که برای پیگیری فعّالیّت‌های مدرسه سازی آمده بود در اثر سانحه‌ی رانندگی به سرای باقی شتافت.

پیکر ایشان با بدرقه‌ی مردم، معتمدان، اعضای شوراهای اسلامی و مسؤولان اداری شهرستان چابهار جهت انتقال به تهران به فرودگاه مشایعت گردید.

جماعت دعوت و اصلاح سیستان و بلوچستان این ضایعه‌ی اسفناک را به خانواده‌ی محترم ایشان و مردم چابهار و دشتیاری به‌ویژه دوستان و همراهان وی در مؤسّسه‌ی «دست یاری به دشتیاری» تسلیت عرض می‌نماید.

درین گلزار نتوانی نشستن جاودان پروین

همان به تا که بنشستی، نهالی چند بنشانی.

                                                           روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح سیستان و بلوچستان

دشتیاری در سوگ مدیر عامل «دست یاری به دشتیاری»