پیام تبریک رییس هیأت اجرایی کردستان به مناسبت برگزاری موفّقیت‌آمیز کنگره‌ی پنجم جماعت

پیام تبریک رییس هیأت اجرایی کردستان به مناسبت برگزاری موفّقیت‌آمیز کنگره‌ی پنجم جماعت

 محمد احمدیان رییس هیأت اجرایی جماعت دعوت و اصلاح کردستان به مناسبت برگزاری موفقیت‌آمیز پنجمین کنگرەی این تشکل مدنی اهل سنت ایران، پیام تبریکی به شرح زیر صادر کرد:

«بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ»‏

«‏وَأَمْرُهُمْ شُورَى بَيْنَهُمْ‏»

انتخابات در هر نهادی- اعم از دولتی، حزبی و ... – جلوه‌ای از نظام شورایی و خِرد جمعی است، که امروزه این رویکرد دمکراتیک،  مورد پسند همه ملل مترقّی می‌باشد. که برآیند و نتایج آن از قاعده شروع شده، و در رأس آن نهاد، به نتیجه می‌رسد. در قاموس نظام حقوق و «حقّ و تکلیف»، چنین روندی مشروعیت و مقبولیت یافته، و اراده‌ی عمومی و خِرد جمعی، ارج نهاده می‌شود.

نتایج کنگره‌ی پنجم جماعت دعوت و اصلاح، هر چند متناسب با جغرافیای عرصه‌های فعالیت جماعت نبود، و منتخبین بر اساس جغرافیا استانی توزیع نگردید، امّا از ظرفیت و پتانسیل اعضای محترم شورای جدید، این انتظار می‌رود که نگاه ویژه به استان کردستان معطوف دارند، از طرفی چنین برآیندی در انتخابات جماعت، سلامت انتخاب را گویا، و تصدیق می‌نماید.

بنابراین، هیأت اجرایی استان کردستان، به نمایندگی از کلیه‌ی اعضا و هواداران استان، به ویژه منتخبین شهر و استان، به اعضای محترم شورای جدید، مسئول نظارت و به ویژه دبیرکل محترم تبریک و تهنیت عرض می‌نماییم، و توفیق روز افزون در مواقِف مبتنی بر حکمت، و مدیریت در جهت احقاق حقوق قانونی اهل سنت و جماعت دعوت و اصلاح را، از خداوند منان مسألت داریم.

مسئول هیأت اجرایی استان کردستان

               محمد احمدیان 

(۱۷ آبان ۱۳۹۸ برابر با ۱۱ ربیع‌الاول ۱۴۴۱)

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1398/08/19

درود کاکە محمد خستگی‌ناپذیر
امثالت فراوان باد