پیام‌ دبیرکل جماعت به‌مناسبت درگذشت مرحومه خانم شیما محمّدیان

پیام‌ دبیرکل جماعت به‌مناسبت درگذشت مرحومه خانم شیما محمّدیان
دبیرکلّ جماعت دعوت و اصلاح با صدور پیامی، درگذشت خانم «شیما محمّدیان»، دختر گرامی استاد کشف‌الدّین محمّدیان عضو پیشین شورای مرکزی جماعت و همسر گرانقدر صدّیق قطبی نویسنده‌ی خوشفکر را تسلیت گفت. 
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم 
بار دیگر ناپایداری عمر و موقّتی بودن زندگانی، در کوچ تلخ جوانی نوسفر نمودار گشت؛ خانم شیما محمدیان، فرزند جناب استاد کشف‌الدین محمّدیان و همسر برادر محبوب و فرهيخته‌ام، جناب آقاى صدّیق قطبی، از خاکدان دنیا به سوی سرای ابدی پر کشید و خانواده و نزدیکانش را در اندوهی عمیق فرو برد!
گر چه تحمّل فراق این بانوی وارسته و خوش‌رفتار سخت است، امّا از آن‌جا که بازماندگان سببی و نسبی، آراسته به دانش و تقوا و نماد بردبارى و شكيبايى بوده و هستند، امید و توقّع چنین است که با تأسَی از سنّت نبوی و ترکیب رضا و وفا، تاب‌آوری مؤمنانه را نیز به تابلوی دلکش منش و رفتار خویش بیفزایند و این مصیبت حزن‌انگیز را مایه‌ی صعود معنوی و ارائه‌ی الگوی صبوری سازند.
این‌جانب از طرف خود و به نمایندگی از همه‌ی برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح، این مصیبت را صمیمانه به خانواده‌های محترم محمّدیان و قطبی تسلیت عرض می‌کنم و از خدای متعال برای آن مرحومه، آمرزش و بهشت برین و برای عموم بازماندگان مكرّم، صبر جميل و اجر جزیل خواستارم. 
اللهمَ ارحمها ولقِّها برحمتك ورضاك وجنّتك! آمين يا ربّ العالمين
إنا لله وإنا إليه راجعون
عبدالرَحمن پیرانی 
دبیرکلَ جماعت دعوت و اصلاح
۶/۶/۹۷

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
عبدالله (مهمان)
1397/06/07

اللهم أغفرلها و أرحمها و عافها و أعف عنها و أکرم نزلها و أحسن مثواها
به خانواده محترم ایشان تسلیت می گوییم خداوند به آنان صبر جمیل و اجر جزیل عنایت نماید.

2
نایب قدرت (مهمان)
1397/06/07

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت خواهر گرامی مان را محضر استاد محمدیان و برادر بزرگوارم جناب آقای قطبی و خانواده های شان تسلیت می گویم. مغفرت الهی و رضایت الله را برای آن مرحومه از درگاه الله متعال خواستارم. خداوند به خانواده های ایشان صبر جمیل عطا فرماید.

3
روابط عمومی جماعت دعوت واصلاح - استان کرمانشاه (مهمان)
1397/06/07

‍ به نام حی لا یموت
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ ¤ أُولَئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ ¤
بقره ايات 156 و 157
بدون شک مصیبت از دست دادن عزیزان یکی از گرانترین باری است که بر دوش انسان سنگینی می‌کند و دل انسان را پر از اندوه و ماتم می نماید. اما وقتی خدای بزرگ در مقابل صبر و بردباری در این مصیبت آنگونه پاداشی در نظر دارد ( صلوات و رحمت و هدایت) این غم بزرگ کمی قابل تحمل تر می گردد.
برادران بزرگوار جناب شیخ کشف الدین محمدیان و صدیق قطبی ما را در غم از دست دادن عزیز سفر کرده اتان خواهر شیما محمدیان شریک بدانید. از خداوند منان برای مرحومه شیما خانم غفران و علو درجات و برای شما بزرگواران و سایر بازماندگان صبر جمیل و اجر اخروی خواستاریم. امیدواریم در سایه رحمت خداوندی صبر و تحمل این مصیبت برای شما سهل و آسان گردد.
روابط عمومی جماعت دعوت واصلاح - استان کرمانشاه ۶ شهریور ۹۷