٤۹جوانرودی در زلزله بامداد امروز مصدوم شدند

٤۹جوانرودی در زلزله بامداد امروز مصدوم شدند

فرماندار جوانرود گفت: براثر زلزله‌ی بامداد امروز ۴۸ نفر دراین شهرستان مصدوم که از این تعداد دو نفر بستری و یک نفر هم به کرمانشاه اعزام ومابقی نیز به صورت سرپایی درمان شدند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان جوانرود، رستگار یوسفی در گفت‌وگویی، با اعلام این مطلب افزود: پس از زلزله‌ی بامداد امروز بلافاصله جلسه‌ی ستاد بحران در این تشکیل سه تیم ارزیاب به روستاها اعزام و از خسارات احتمالی گزارشی نداشته‌ایم.

وی اظهار داشت: درحال حاضر آب، برق و گاز شهرستان وصل و مشکلی از این لحاظ وجود ندارد. فرماندار خاطرنشان کرد: کاملاً بر اوضاع مسلط هستیم و کلیه‌ی نیروهای امدادی، انتظامی، اداری و بهداشتی ـ درمانی درحال آماده‌باش کامل بسرمی‌برند. وی یادآورشد: بلافاصله پس از فرماندار جوانرود از بیمارستان حضرت رسول (ص) و بر خدمات‌رسانی به مصدومان این زلزله تاکید کرد.

زلزله‌ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر ساعت ۲ و ٤۳ دقیقه و ۲٥ ثانیه بامداد امروز (یکشنبه) حوالی تازه‌آباد مرکز شهرستان ثلاث باباجانی را لرزاند. مرکز لرزه‌نگاری دانشگاه تهران گزارش داد، این زلزله در عمق ۸ کیلومتری زمین بوقوع پیوست. کانون این زلزله در موقعیت 34.63 عرض شمالی و 46.22 طول شرقی ثبت شده است.

بدون امتیاز