پیام روابط عمومی جماعت به‌مناسبت درگذشت شماری از هموطنان در حادثه‌ی تصادف اتوبوس مسافربری در سنندج

پیام روابط عمومی جماعت به‌مناسبت درگذشت شماری از هموطنان در حادثه‌ی تصادف اتوبوس مسافربری در سنندج

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح در پیامی درگذشت شماری از هموطنان عزیزمان در حادثه‌ی تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت در سنندج را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

«وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ * الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ»(بقره/١٥٥-١٥٦) «و مژده ده شكیبایان را؛ [همان] كسانى كه چون مصیبتى به آنان برسد مى‌گویند ما از آن خدا هستیم و به سوى او باز مى‌گردیم»

 

درگذشت غمبارِ شماری از هم‌میهنان عزیزمان در اثر تصادف تانکر سوخت با یک اتوبوس مسافربری، نیمه شب سه شنبه ۱۹ تیرماه در سنندج، مایه‌ی جراحت خاطر و تأسّف بسیار است.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح، همدردی عمیق خود را با مردم شریف کردستان، به ویژه خانواده‌ی جان‌باختگان ابراز نموده و امید دارد به عنایت کریمانه‌ی حضرت حق، روح درگذشتگان در جوارِ رحمت و آمرزش خداوند آرام گیرد و داغ و جراحت بازماندگان سوگ‌وار، التیام پذیرد و مصدومان حادثه، هرچه زودتر بهبودی خود را بازیابند.

امید است با تدبیر و درایت همه‌ی مسؤولان و دست‌اندرکاران و تقویت احساس مسؤولیت عمومی، کمتر شاهد حوادثی تلخ از این‌دست باشیم.

 

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح

٢٠ تیرماه‌ ۱۳۹٧ 

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح استان کردستان (مهمان)
1397/04/20

پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح کردستان به واسطه جان باختن تعدادی از همشهریان در سانحه ی دردناک اتوبوس ترمینال سنندج

در پی حادثه‌ی دلخراش برخورد اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج با تانکر حامل مواد سوختی در نیمه شب گذشته، روابط عمومی جماعت دعوت واصلاح در استان کردستان پیام تسلیتی صادر نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اصلاح، متن پیام به این شرح است:

إنا لله و إنا إلیه راجعون

سانحه‌ی دردناک شامگاه گذشته برای اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج و جان باختن تعدادی از همشهریان و هموطنان‌ عزیزمان، بدون شک مصیبت بزرگی است که دل هر دردمندی را به درد می‌آورد و فقدان این تعداد از هموطنان، ضایعه‌ی بس بزرگی است که خانواده‌های بسیاری را داغدار وعزادار نموده است.
بدون شک به سبب تردّد بیش از حدّ تانکرهای سوخت داخلی وخارجی و نامناسب بودن راههای ارتباطی و کیفیت جادّه‌ها، اول بار نیست که چنین سوانح بغرنجی در استان کردستان رخ داده و آخر بار هم نخواهد بود.
لذا جهت رفع چنین معضلاتی بزرگ و در امان ماندن جان همشهریان و کاهش تلفات ناشی از سوانح‌ رانندگی، از دولت و مسؤولان امر در استان کردستان انتظار می‌رود، ضمن پیگیری علل حادثه و تلاش برای رفع این معضلات در آینده، دراسرع وقت نتیجه به اطّلاع همشهریان کردستانی رسانده شود.
بدین‌ وسیله از سوی اعضا و هواداران جماعت دعوت و اصلاح، مراتب تأثّر قلبی خویش از این ضایعه را ابراز داشته و ضمن تسلیت به تمام همشهریان و بازماندگان و آرزوی صبوری و اجر بی پایان برای آنان، از درگاه باری تعالی برای جان‌باختگان این حادثه رحمت و مغفرت واسعه‌ی الهی را مسئلت داریم.

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح استان کردستان

20/4/1397