پیام تسلیت جماعت دعوت و اصلاح استان سیستان و بلوچستان به‌مناسبت شهادت دکترعبدالشّکور کُرد (ترشابی)

پیام تسلیت جماعت دعوت و اصلاح استان سیستان و بلوچستان به‌مناسبت شهادت دکترعبدالشّکور کُرد (ترشابی)

روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح استان سیستان و بلوچستان با صدور پیامی، شهادت دکتر مولوی عبدالشّکور کُرد (ترشابی) را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

«مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا»

بار دیگر یکی از مردان الهی و هم‌تبار انبیاء واولیاء به فیض عظیم شهادت نائل آمد و روح پاکش با ارواح شهیدان والامقام در ملکوت اعلی مأوی گزید و از روزی الهی بهره‌مند شد.

تیر جهل وعصبیّت این بار نیز یکی از نخبگان علمی اهل سنّت دکترعبدالشکور کرد(ترشابی) فرزند مولانا عبدالسّتّار کُرد امام جمعه‌ی فقید شهرستان خاش را هدف قرار داد. شهادت این استاد حوزه و دانشگاه ضایعه‌ای بس عظیم و جبران‌ناپذیر برای مردم استان است.

جماعت دعوت و اصلاح استان سیستان و بلوچستان ضمن دعوت مردم عزیز به حفظ آرامش، خواستار پیگیری و رسیدگی قضایی جدّی این حادثه‌ی دردناک از مراجع قانونی است.

جماعت دعوت و اصلاح، شهادت این دعوتگر کوشا را به جامعه‌ی اهل سنّت و همه‌ی شاگردان و دوستداران ایشان و مخصوصاً خانواده‌ی محترمشان تسلیت عرض نموده و از خداوند منّان‌، برای ایشان غفران و درجات اعلای فردوس برین و برای بازماندگان، صبر جميل و اجر جزیل خواستار است.

 

                                                                 روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح استان سیستان و بلوچستان