پیام دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح به‌مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم


«وَالَّذِينَ اهْتَدَوْا زَادَهُمْ هُدًى وَآتَاهُمْ تَقْوَاهُمْ»(محمد/17)؛  آنان كه به هدايت گراييدند [خدا] آنان را هر چه بيشتر هدايت بخشيد و [توفيق] پرهيزگاري‏شان داد.

فرارسیدن عید سعید فطر را که هنگامه‌ی شکرگزاری و مسرّت ایمانی است خدمت برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح و عموم هم‌وطنان گرامی تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
از پرودگار یکتا قبولی طاعات، عبادات و مساعیِ خیرخواهانه امت مسلمان و نیز توفیق تداوم و استقامت بر مسیر بندگی و پرهیزگاری را مسألت می‌دارم.
بر اساس سنّت تغییرناپذیر الاهی، خداوند حکیم بر هدایت و تقوای پویندگان راه پارسایی و رستگاری می‌افزاید و به دل‌های آنان که مشقت‌ ادای وظائف و مسؤولیت را بر خود هموار می‌کنند، طمأنینه و آرامش ارزانی می‌دارد که نتیجه‌ی آن برخورداری از «حیات طیبه» و زندگی سعادتمندانه خواهد بود:
«مَنْ عَمِلَ صَالِحًا مِنْ ذَكَرٍ أَوْ أُنْثَى وَهُوَ مُؤْمِنٌ فَلَنُحْيِيَنَّهُ حَيَاةً طَيِّبَةً وَلَنَجْزِيَنَّهُمْ أَجْرَهُمْ بِأَحْسَنِ مَا كَانُوا يَعْمَلُونَ»(نحل/97)؛ هر كس از مرد يا زن كار شايسته كند و مؤمن باشد قطعا او را با زندگى پاكيزه‌اى حيات [حقيقى] بخشيم و مسلماً به آنان بهتر از آنچه انجام مى‏ دادند پاداش خواهيم داد.

از پیشگاه خدای منّان آرزومندم مساعیِ همه‌ی اهل ایمان را در ماه رحمت و مغفرت، با لطف و فضل خود بپذیرد و از کاستی‌ها و کوتاهی‌های‌ ما درگذرد.
امید است با عنایات و توفیقات پروردگار مهربان و تلاش و همدلی همه‌ی دلسوزان، هم‌میهنان گرامی از گشایش در معاش و آسایش و آرامش بیش از پیش بهره‌مند گردند.


اللَّهُمَّ أَصْلِحْ لَنَا دِينَنَا الَّذِي هُوَ عِصْمَةُ أَمْرِنَا، وأَصْلِحْ لَنَا دُنْيَانَا الَّتي فِيهَا مَعَاشُنَا، وَأَصْلِحْ لَنَا آخِرَتَنا الّتِي إِلَيْهَا مَعَادُنَا...

عبدالرحمن پیرانی
دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح