عضو هیأت اجرایی مرکزی جماعت با مدیر عامل مجموعه نمایشگاه‌های شهرِآفتاب دیدار کرد

عضو هیأت اجرایی مرکزی جماعت با مدیر عامل مجموعه نمایشگاه‌های شهرِآفتاب دیدار کرد

دکتر لقمان ستوده عضو هیأت اجرایی مرکزی جماعت دعوت و اصلاح، دیروز چهارشنبه ۲ اسفندماه با دکتر محمدرئوف قادری مدیر عامل مجموعه نمایشگاه‌های شهرآفتاب دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش اصلاح‌وب، در این دیدار آقای ستوده ضمن تبریک و ابراز خرسندی از انتصاب شایسته آقای قادری و آرزوی موفقیت برای ایشان در مسؤولیت جدید، رویکرد شورای شهر تهران را در توجه به سرمایه‌های انسانی و مدیریتی اهل سنت نویدبخش و تحسین‌برانگیز ارزیابی و ابراز امیدواری کرد این رویه ادامه و توسعه یابد.

وی افزود: «تداوم این رویکرد مبارک، زمینه بهره‌مند شدن متقابل شورا، شهرداری و شهروندان از ظرفیّت‌های موجود و ترسیخ حس تعلّق‌ خاطرِ بیش از پیش عموم شهروندان به میهن را فراهم می‌کند‌ و شایسته است نهادهای دیگر نیز بیش از گذشته نخبگان اهل سنت را مورد توجه قرار دهند.»

در ادامه، مدیر عامل مجموعه نمایشگاه‌های شهرآفتاب ضمن ابراز خوشحالی و خیرمقدم، وضعیت کنونی شهرآفتاب و برخی از اهداف و چشم‌اندازهای آتی این مجموعه را تشریح کرد. وی گفت: «در این مسؤولیت چاره و انتخابی جز موفقیت ندارم و در این رهگذر تمام تلاش خود را به کار خواهم بست که وظیفه خود را با اتّخاذ‌ تدابیر مؤثر و بهره‌مندی‌ از همکاران پاکدست به نحو احسن انجام دهم.»

در پایان این دیدار، لوح تبریک جماعت به آقای قادری اهدا شد.

عضو هیأت اجرایی مرکزی جماعت با مدیر عامل مجموعه نمایشگاه‌های شهرِآفتاب دیدار کرد

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1396/12/05

این دیدارها خوب است اما بعد از مدتی برادران جماعت خواهند گفت آقای قادری« له خومانه» و این باعث می شود که آقای قادری بازخواست شده و چرائی ارتباطش با جماعت مورد سوال واقع می شود و کم کم ایشان از مقامش عزل و با پرونده ای قطور مغضوب علیه می شود. پس بهتر است بجای مسوولین جماعت مسوولین انتشارات اهل سنت با چنین مقاماتی دیدار کنند