پیام‌ دبیرکل جماعت به‌مناسبت درگذشت شیخ محمدامین مردوخی

پیام‌ دبیرکل جماعت به‌مناسبت درگذشت شیخ محمدامین مردوخی

استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح، در پیامی درگذشت شیخ محمدامین مردوخی برادر استاد ابراهیم مردوخی (حفظه الله) را تسلیت گفت.

به‌گزارش اصلاح‌وب، پیام دبیرکل به شرح زیر است:

«الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ أُولَئِكَ عَلَيْهِمْ صَلَوَاتٌ مِّن رَّبِّهِمْ وَرَحْمَةٌ وَأُولَئِكَ هُمُ الْمُهْتَدُونَ»(بقره156-157)

خبر درگذشت جناب شیخ محمد امین مردوخی رحمه الله، برادرِ بزرگوار استاد ابراهیم مردوخی (حفظه الله) مایه‌ی اندوه و تألّم است. مطمئنّاً ایمان به قدر قویم خداوند بزرگ جل جلاله و تسلیم رضایتمندانه به مقدّرات پروردگار هستی، مایه‌ی تسلّی خاطر و تشفّی صدر بازماندگان خواهد بود.

همگان، دیر یا زود، سرای گذرای این جهان را ترک می‌گویند. خوشا احوال آنان که با دلی انباشته از نور ایمان و اطاعت فرامین دین، به دیدار خداوند خویش می‌شتابند. 

اینجانب از طرف خودم و به نمایندگی از جانب برادران و خواهرانم در جماعت دعوت و اصلاح، مراتب همدردی خود را به برادر بزرگوارم استاد ابراهیم مردوخی و خانواده مکرمشان ابراز داشته و از درگاه خداوند کریم برای ایشان غفران الهی، رحمت‌ بی‌کران و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسألت می‌نمایم.

 

اِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

عبدالرَّحمن پیرانی

دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح

۹۶/۱۲/۰۱