پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت اندوهبار دانشجویان دانشگاه آزاد تهران

پیام تسلیت روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح به مناسبت درگذشت اندوهبار دانشجویان دانشگاه آزاد تهران
روابط عمومی مرکزی جماعت حادثه‌ی واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تحقیقات تهران را که منجر به درگذشت و مصدومیت چند تن از آنان شد، با صدور پیامی تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
حادثه‌ی دردناک و اندوهبار واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی که به فوت و مصدومیت تعدادی از دانشجویان منجر شد، مایه‌ی تأسف و تأثر بسیار است.
این ضایعه‌ی بزرگ را به خانواده‌های مصیبت‌دیده و همه‌ی هم‌میهنان عزیز تسلیت می‌گوییم و برای درگذشتگان، آمرزش و آرامش الاهی، برای مصدومان، بهبودی کامل و برای بازماندگان صبر جمیل و اجز جزیل خواستاریم.
دانشجویان از اصلی‌ترین سرمایه‌های این مرز و بومند و انتظار می‌رود مسؤولان ذی‌ربط ضمن پیگیری علت حادثه، با اتخاذ تدابیر پیشگیرانه از بروز حوادث مشابه در آینده جلوگیری کنند و تمام کوشش خود را جهت درمان و بهبود مصدومان این حادثه مبذول دارند.
روابط عمومی جماعت دعوت و اصلاح

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
یحیی سهرابی (مهمان)
1397/10/11

سخنی با دبیرکل جماعت دعوت واصلاح

یحیی سهرابی

خدمت استادپیرانی دبیرکل معزز جماعت دعوت واصلاح سلام علیکم

همانگونه که استحضار دارید وضعیت اقتصادی کشور، حال وروز مناسبی ندارد و مردم تحت فشار شدید معیشتی به سر می برند و اکثریت جمعیت کشور در مناطق شهری وروستایی، زیر خط فقر زندگی می کنند.

اعضا و‌ هواداران جماعت دعوت و اصلاح نیز بالطبع بخشی از جامعه ایرانی محسوب می گردند و مسائل سیاسی،اقتصادی واجتماعی کشور در زندگی آنان نیز تأثیرگذار خواهد بود و از آنجا که اکثریت اعضای این تشکل را روحانیون‌ و معلمان تشکیل می دهند، امروز این دوقشر دربدترین شرایط اقتصادی و معیشتی قرار دارند و قدرت خرید آنان به شدت پایین آمده است.

درچنین شرایطی پیشنهاد می شود، راهبرد توجه به «درون» و تقویت مسائل معیشتی افراد اتخاذ گردد و بخش های سیاستگذاری واجرایی جماعت ،کلیه فعالیت ها را متناسب با بحران های موجود درکشور هماهنگ نمایند.

دراینصورت وبا اتخاذ چنین رویکرد واقعگرایانه ای، جماعت بیشتر به معضلات خانواده های متأثر از وخامت اوضاع اقتصادی و فقر معیشتی رسیدگی خواهد نمود و آنان را از آسیب های اجتماعی بیشتر محافظت خواهد نمود.