اعضای شورای مساجد در نمازخانه‌ی‌ یافت‌آباد حضور یافتند

اعضای شورای مساجد در نمازخانه‌ی‌ یافت‌آباد حضور یافتند

اعضای شورای مساجد اهل سنّت جماعت دعوت و اصلاح تهران، دیروز یکشنبه ١٤ خردادماه، در نمازخانه‌ی اهل سنّت یافت آباد تهران حضور پیدا کردند.

بنا به گزارش اصلاح‌وب، به دنبال یورش چند نفر به نمازخانه‌ی اهل سنّت منطقه‌ی یافت‌آباد تهران، روز گذشته اعضای شورای مساجد اهل سنّت جماعت دعوت و اصلاح تهران، با هدف همدلی و همنوایی با هیأت امنا و امام جماعت و نمازگزاران، در این نمازخانه حضور یافتند.

هم‌چنین اعضای شورای مساجد به صرف افطار و اقامه‌ی نماز مغرب و عشاء و تراویح در جمع نمازگزاران این نمازخانه پرداختند.

استاد محمد درزند در این دیدار در سخنانی بر تحکیم برادری و اخوت‌ و پرهیز ار سخنان تفرقه‌انگیز و اختلاف‌آمیز تأکید کرد. وی ایجاد و تداوم ارتباط با امام و هیأت‌ امنای مساجد را از ضرورت‌های فعّالیّت‌ شورای مساجد دانست.

در این دیدار هم‌چنین در مورد تمدید اجاره‌نامه‌ی نمازخانه و اولویّت مکان فعلی بحث شد و اعضای هیأت امنا اعلام کردند که در این خصوص با صاحب ملک مذاکراتی صورت گرفته است.

 

در روز پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته، چند نفر به همراه یک روحانی به نمازخانه‌ی اهل سنّت یافت‌آباد یورش برده بودند که در پی آن شایع شد این نمازخانه پلمپ شده است؛ امّا خوشبختانه این خبر صحّت نداشت و مأموران خدوم انتظامی و امنیّتی نیز با حضور در محلّ با متجاوزین برخورد کردند.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
میهمان (مهمان)
1396/03/16

خداوند شورای مساجد اهل سنت جماعت دعوت واصلاح تهران را در انجام رسالت خود توفیق دهد. آمین