دانشجوی بلوچ اهل سنّت رتبه‌ی نخست دکترای مهندسی برق را کسب کرد

دانشجوی بلوچ اهل سنّت رتبه‌ی نخست دکترای مهندسی برق را کسب کرد

زبیر رئیسی، عضو هیئت علمی دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار و عضو انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران توانست در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی دانشگاههای سراسری کشور، رتبه‌ی یک کشوری گروه مهندسی برق را از آن خود کند.

بنابه گزارش اصلاح‌وب، رئیسی متولّد‌ روستای توکّل‌ از توابع شهرستان قصرقند استان سیستان و بلوچستان است که با توانست در گروه مهندسی برق سهمیه‌ی مربّیان حائز رتبه‌ی برتر کشوری شود.

این عضو انجمن مهندسین برق ایران تحصیلات کارشناسی خود را در رشته‌ی مهندسی برق-الکترونیک و کارشناسی ارشد مهندسی برق-مخابرات در دانشگاه سیستان و بلوچستان، با رساله‌ی «بازیابی مبتنی بر محتوای تصاویر دیجیتال برای کاربردهای توریسم با استفاده از ابزارهای متصل به شبکه» گذرانده و از سال ٩٢ بهعنوان عضو هیأت‌علمی گروه مهندسی برق دانشگاه دریانوردی و علوم دریایی چابهار به استخدام این دانشگاه در آمده است.

 

وی سابقه عضویت در انجمن سیستم‌های فازی ایران، انجمن ماشین بینایی و پردازش تصویر ایران، انجمن مهندسین برق و الکترونیک کشور و دارای بیش از ٢٠ عنوان مقاله‌ی علمی معتبر چاپ شده مربوط به مهندسی برق و علوم کامپیوتر و... در کنفرانس‌های بین‌المللی می‌باشد.

بدون امتیاز