شورای هماهنگی کمپین‌های مردمی کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه تشکیل می‌شود

شورای هماهنگی کمپین‌های مردمی کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه تشکیل می‌شود

نخستین گردهمایی کمپین‌ها و انجمن‌های کمک‌رسان به مناطق زلزله‌زده‌ی استان کرمانشاه در سنندج برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار  اصلاحوب اولین گردهمایی کمپین‌های مردمی امدادرسان به زلزله‌زدگان کرمانشاه با حضور مسؤولان و فعالان کمپین‌ها در شهرهای مختلف مناطق کردنشین٬ روز دوشنبه‌ ۶ آذرماه در سالن جلسات باشگاه فرهنگیان سنندج برگزار شد.

محمودی یکی از هماهنگ‌کننده‌های این نشست اظهار داشت: خروجی گردهمایی این شد که روز جمعه ۱۰آذرماه، نمایندگان تشکل‌های امدادرسان دوباره گردهم آیند و اعضای شورای هماهنگ‌کننده‌ی این کمپین‌ها را تعیین کنند و مدیریت و همه‌ی برنامه‌ریزیهای آینده‌ی این کمپین به‌وسیله‌ی این شورای مردمی به انجام برسد.  

همچنین در این نشست که به همت کمپین‌های مردمی کمک‌رسان از استان‌های تهران، کردستان، کرمانشاه، ایلام و آذربایجان غربی ترتیب داده شد، نمایندگان کمپین‌های مختلف به ارائه‌ی دیدگاه‌های خویش در راستای ایجاد هماهنگی میان کمپین‌های مردمی و کمک‌های این تشکل‌ها، پرداختند.

شورای هماهنگی کمپین‌های مردمی کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه تشکیل می‌شود
بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام (مهمان)
1396/09/09

کار بسیار خوبی است.
جا دارد که موسسات خیریه که در زمینه امداد مردم فعالیت نموده اند. تجربیات خود را به صورت دروسی درآورند و آن را با سایر موسسات و داوطلبان به اشتراک بگذارند همچنین از سازمانهای حرفه ای داخلی و خارجی امدادرسانی که میسر می شود برای کادر و داوطلبان دوره هایی را تقاضا کنند. تا به سمن حرفه ای و تخصصی در زمینه امداد در مواقع بحرانی دست پیدا کنیم. مدیریت کمک ها، امداد و نجات، شناخت اولویت در نیازها و فعالیت ها در زمان بحران نیاز به سازمانی تخصصی دارد که بهترین نوع آن یک سازمان مردم نهاد در این زمینه است.