حضور هیأت جماعت دعوت و اصلاح در بزرگداشت مام جلال در سلیمانیه‌

حضور هیأت جماعت دعوت و اصلاح در بزرگداشت مام جلال در سلیمانیه‌

هیأتی از جماعت دعوت و اصلاح برای شرکت در مراسم ترحیم و بزرگداشت جلال طالبانی، رییس‌جمهور پیشین عراق، امروز شنبه‌ 15 مهرماه، در استادیوم سیروان نو در سلیمانیه‌ حضور یافتند.

به گزارش اصلاح‌وب، این هیأت متشکّل‌ از استاد ملا‌ احمد بهرامی از شخصیت‌های مؤثر‌ جماعت، جلال معروفیان عضو شورای مرکزی و عبدالناصر حدیقی عضو هیأت اجرایی مرکزی جماعت، ضمن دیدار و گفت‌وگو با دكتر نجم‌الدين كريم، استاندار کرکوک و قباد طالبانى پسر مرحوم جلال طالبانی، ضمن تسلیم پيام كتبى استاد عبدالرحمن پيرانى دبیرکل جماعت، مراتب تسلیت و همدردی دبیرکل و اعضا و هواداران جماعت را به‌ آنان ابلاغ نمودند.

آنان هم‌چنین بر آرامگاه مام جلال در تپه‌ی دبّاشان حضور یافته، برای روح آن مرحوم از خداوند متعال طلب آمرزش نمودند و با تقدیم دسته‌گل بر روی مزار مام جلال، یاد و خاطره‌ی ایشان را گرامی داشتند.

حضور هیأت جماعت دعوت و اصلاح در بزرگداشت مام جلال در سلیمانیه‌

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
JJ (مهمان)
1396/07/16

همیشه جماعت خودش را به رنگ جامعه در می آورد حتی در چیزهایی که خودش باور ندارد
کسی نیست بپرسد که آن دسته گل به چه درد می خورد ؟
سوال هزینه سنگین دسته گل(بی فایده) روز قیامت چگونه جواب داده می شود؟؟
سوال اینکه ترویج و یا تایید رسوم غلط و هزینه انداز (بر دوش شهروندان)در قیامت؟؟ آن هم از طرف رهبران جماعت
واقعا افرادی که آنجا رفتند هدفشان خودنمایی مدنی بود یا طلب آمرزش برای بنده ای از بندگان خدا؟

اسف برای من که در چنین جماعتی فعالیت دارم اسف از اینکه یا من هنوز فهم این اقدامات(فرضا صحیح) را ندارم و سطح علمی و اجتماعی ام پایین است و یا در غیر این صورت اسف بخاطر جماعتی که تربیت را رها کرده و رو به خودنمایی و همرنگ شدن بی فایده آورده است.

2
بدون‌نام (مهمان)
1396/07/16

خب سطح علمی و اجتماعی ات رو ببر بالا که این مسایل رو درک کنی و تاسف نخوری

3
JJ (مهمان)
1396/07/17

مشتاقم از شما بشنوم و اطلاعات لازم در این زمینه را در پاسخ برای بنده بنویسید.

4
مهمان (مهمان)
1396/07/16

حرف این دوستمون منطقیه ببینید ما به عنوان مسلمان باید ازلحظه لحظه ی زندگیمون برای ترویج اسلام استفاده کنیم که متاسفانه میبینم این کاررو نمیکنیم تبلیغ رو فدای مصالح میکنید به خودمون بیایم

5
arabic
1396/07/16

شایدم در جماعت نیستی و داری وانمود می کنی!
البته فعالیت های مدنی که عین فعالیت دینی نیست تا نیاز به نیت خالص داشته باشد بله ممکن است به قول شما با خودنمایی مدنی هم همراه باشد چه اشکالی دارد؟؟؟

6
بدون‌نام (مهمان)
1396/07/18

با سلام
اینکه آیا گذاشتن گل حرام است یا نیست نیاز به بررسی دارد. اما آنچه مهم است این است که بدانیم این گروه یک گروه دیپلماتیک از طرف جماعت بوده اند که عرف دیپلماسی را رعایت کرده اند. و قرار نیست اگر این عمل خطا هم باشد اصل حضور در جماعت را زیر سوال ببریم و ثواب و عقاب آخرت را تعیین کنیم.

7
احمد گیان (مهمان)
1396/07/16

مسئولین مرکزی جماعت اگر بیشتر به اعضای شهرها توجه می کردند بسیار موثر تر بود.

8
arabic
1396/07/16

به نظر می رسد قدری تحت تأثیر جریانات قومی قرار گرفته اند؛ این قضیه را شاید برادران کورد کمتر متوجه بشوند ولی اگر از خارج با بی طرفی به آن نگاه کنیم می بینیم حضور یک هیأت از جماعت در تشیع جنازه رئیس جمهور پیشین عراق نمی تواند چندان توجیهی داشته باشد.
مثلا اگر رئیس جمهور ترکمنستان فوت کند آیا لازم است هیأتی از جماعت در آن شرکت داشته باشند؟؟؟؟