دیدار استاد پیرانی با یکی از نمایندگان ادوار مجلس

دیدار استاد پیرانی با یکی از نمایندگان ادوار مجلس

دبیرکل جماعت با عبدالرضا هاشم زایی نماینده‌ی دومین دوره‌ی مجلس شورای اسلامی در دفتر مرکزی جماعت دیدار کرد. 

 

در این دیدار استاد عبدالرحمن پیرانی دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح، ضمن اظهار خوشحالی از حضور آقای هاشم زایی و همراهان در دفتر مرکزی، بیان کرد جماعت از ابتدای شکل گیری خود همواره بر ایفای نقش مثبت اجتماعی و حضور در صحنه‌های تعیین سرنوشت تأکید داشته است و فعالیت اجتماعی را نوعی جهاد مدنی می‌داند. 

وی همچنین از حضور آقای هاشم زایی در عرصه‌ی انتخابات به عنوان فردی آشنا به مسایل و مشکلات هویتی و برخوردار از سوابق ارزنده‌ی مدیریتی، ابراز امیدواری کرد که مجلس آینده در جهت تحقق خواست‌های ملت گام‌های مؤثری بردارد. 

عبدالرضا هاشم زایی با گریزی به اتفاقات اول انقلاب و و شکل‌گیری دو جریان اصول‌گرا و اصلاح‌طلب، به اهمیت انتخابات و صندوق‌های رأی اشاره کرد و بیان نمود صندوق‌های رأی تنها راه تغییر تدریجی و اصلاح‌گری هستند. وی همچنین اهمیت حمایت از لیست ٣٠ نفره اصلاحات در مجلس شورای اسلامی و نیز لیست ١۶ نفره مجلس خبرگان را یادآور شد و خواهان انتخاب کاندیداهای اصلح از سوی مردم با رأی بالا شد. 

 مشاور وزیر صنایع و معادن در دولت اصلاحات در فرازی دیگر از بیاناتش ضمن اشاره به پیروزی برجام، ابراز امیدواری کرد با اجرای برجام ٢ شاهد تغییرات مطلوبی در کشور باشیم. 

آقای پرویز شهپر فرماندار اسبق تربت جام، حاج اکبر دکالی رئیس شورای شهرستان ایرانشهر و مولوی ظفر احمد دیدگاه از دیگر میهمانان حاضر در جلسه بودند. 

 در این دیدار، دکتر لقمان ستوده مسؤول ستاد انتخابات، جمال اسماعیلی مسؤول روابط عمومی و ناصر سلجوقی از اعضای دفتر مرکزی در این نشست حضور داشتند.

دیدار استاد پیرانی با یکی از نمایندگان ادوار مجلس