برانکو: پرسپولیس برای قهرمانی می‌جنگد

برانکو: پرسپولیس برای قهرمانی می‌جنگد

 برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود به همین دلیل برای قهرمانی در لیگ بر‌تر می‌جنگیم. 

 

به گزارش ایرنا، برانکو ایوانکوویچ که بعدازظهر چهارشنبه درنشست خبری قبل بازی با تیم استقلال خوزستان در اهواز به سوولات خبرنگاران پاسخ می‌داد، در آغاز با عذرخواهی از خبرنگاران بخاطر تاخیر در این نشست اظهار داشت: علت تاخیر من در این نشست مربوط به پرواز بود و بنده تقصری ندارم. 

وی درباره اینکه جایگاه تیم فوتبال پرسپولیس درپایان مسابقات را چگونه پیش بینی می‌کند، اضافه کرد: هنوز زود است که در این مورد صحبت کرد، اما تیم ما هدفش کسب عنوان قهرمانی است. 

برانکو به بازی در مقابل تیم استقلال خوزستان اشاره کرد و گفت: استقلال تیم خوبی است و بازیکنان خوبی هم جذب کرده به همین خاطر بازی سخت و دشواری در برابر این تیم آن هم در این هوای گرم داریم. 

وی افزود: تیم استقلال خوزستان هفته گذشته در اصفهان و در مقابل تیم سپاهان بازی خوبی از خود ارایه داد، از این رو است که می‌گویم کارمان در برابر این تیم دشوار خواهد بود. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران به گرمی هوا اشاره کرد و گفت: چنین هوایی مناسب بازی فوتبال نیست، بنابر این بازی برای هر دو تیم دراین هوا مشکل است. 

وی با یادآوری مسابقه هفته گذشته تیم پرسپولیس در برابر پدیده گفت: در آن مسابقه، حریف موقعیتهای گل اندکی داشت اما تیم ما صاحب چندین موقعیت شد که نتوانستیم از همه آن‌ها سود ببریم و تنها به مساوی رسیدیم. 

برانکو اظهار داشت: همه سعی ما این است تا هفته به هفته بهتر ظاهر شویم و بتوانیم با غلبه بر حریفان دل هواداران تیم را خوشحال کنیم. 

وی افزود: راضی کردن هواداران برای ما خیلی مهم است از این رو در هر بازی همه تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با برد زمین مسابقه را ترک و هواداران خود را خشنود کنیم. 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران درپایان گفت: دراین بازی سوشا مکانی، بنگر و کفشگری را در اختیار نخواهیم داشت. 

دیدار تیمهای فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران از هفته دوم لیگ بر‌تر باشگاه‌های ایران ساعت ۳۰/۱۹ پنجشنبه (فردا) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.