راهیابی تیم واترپلوی نوجوانان کرمانشاه به نیمه نهایی قهرمانی کشور

راهیابی تیم واترپلوی نوجوانان کرمانشاه به نیمه نهایی قهرمانی کشور

رییس هیأت شنا، شیرجه و واترپلوی کرمانشاه از راه یابی تیم واترپلوی نوجوانان (۱۱ و ۱۲ سال) کرمانشاه به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی کشور خبر داد. 

 

پیمان جاویدان روز چهارشنبه در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تیم کرمانشاه با ترکیبی ۱۰ نفره به مسابقات واترپلوی قهرمانی نوجوانان کشور در سمنان اعزام شد و در مرحله مقدماتی سه دیدار با تیم‌های اصفهان، سمنان و یزد برگزار کرد. 

وی افزود: در نخستین بازی تیم کرمانشاه با حساب ۱۳ بر ۹ از سد اصفهان الف گذشت و در دیدار دوم ۱۵ بر ۶ توانست مقابل سمنان میزبان مسابقات صاحب برتری شود. 

جاویدان یادآور شد: تیم کرمانشاه در دیدار سوم خود توانست در دیداری بر‌تر ۱۵ بر ۴ از سد یزد بگذرد تا به عنوان تیم اول راهی مرحله نیمه نهایی شود. 

رییس هیات شنای کرمانشاه خاطرنشان کرد: تیم واترپلوی نوجوانان کرمانشاه در این مرحله باید فردا (پنجشنبه) به مصاف یکی از تیم‌های تهران الف و یا زنجان برود و در صورت پیروزی می‌تواند راهی دیدار نهایی شود. 

وی گفت: هردو تیم تهران و زنجان شرایط خوبی دارند بخصوص زنجان در رشته واترپلو یکی از قطب‌های کشور محسوب می‌شوند اما با این حال مقابل هرکدام از این تیم‌ها که قرار بگیریم تنها با هدف پیروزی به میدان خواهیم رفت. 

جاویدان یادآور شد: تیم کرمانشاه در مسابقات سال گذشته عنوان پنجم را به خود اختصاص داد. 

وی در پایان و با بیان اینکه این مسابقات براساس قوانین بین المللی واترپلو (فینا) برگزار می‌شود اظهار کرد: برترین‌های این مسابقات در پایان به اردوی تیم ملی واترپلوی نوجوانان ایران دعوت می‌شوند.