زندە باد مبارزان و مجاهدان قسام!

زندە باد مبارزان و مجاهدان قسام!

 آنان مردان عملند نه ادعا، تاکنون دلاوری‌هایی از خود نشان داده‌اند که در تاریخ سپاه عرب بی‌سابقه است. 

 آری آنان نشانه‌های پیروزی و فتح مبین - پیروزی آشکار- را نمایان می‌کنند، امری که معادلەی نهایی و جدیدی را در کشمکش‌ها و درگیری‌ها ی اخیر رقم می‌زنند. آنان با جهاد و تلاششان به دشمنان داخل و خارج پاسخ به موقع و مناسب دادند. 

 آنان – علیرغم تحریم چند ساله - برتری خود در قدرت، سلاح، کارکشتگی (مهارت و تمرینات) و امکانات را به رخ همه کشیدند. 

 آنان به جهان آموختند که چه وقت باید جنگید و چه موقع باید صلح کرد. بنابراین با برنامه ریزی و آمادگی تمام برای جنگ و رویارویی آماده می‌شوند. از انواع وسایل برای مبارزه استفاده می‌کنند از سنگ گرفته تا موشک و چاقو و تفنگ و عملیات استشهادی و اسیر کردن سرباز و هک‌های الکترونیکی -حملات سایبری-

 آنان به همه آموختند که آتش بس چه وقت دردناک و به ضرر خواهد بود، زمان مناسب برای اعلام صلح و نجنگیدن چه وقت است؟ آنان نیک می‌دانند که چه وقت باید از مبارزه مسلحانه دست کشید؛ همچنانکه آنان نیک می‌دانند که چه زمان و چه وقت باید جهاد نمود و چه وقت باید حکومت داری کرد و می‌دانند که چه وقت باید دربرابر اشغالگران مقاومت نمود. 

 آنان خوب می‌دانند که چه وقت باید شاخه سیاسی حرف بزند و چه زمانی باید شاخه نظامی آتش بگشاید، همچنان که در برنامه ریزی آنان مشخص است که چه زمانی وکی خالد مشعل و اسماعیل هنیه باید موضع گیری کنند وچه وقت ابوضیف و ابو عبیده، اسرائیل را موشک باران کنند. 

 این مردان خدایی به لطف خدا شکوە تاریخی عظیمی را از زمان شکل‌گیری خیزش (انتفاضه) مبارک اول و دوم رقم زده‌اند و هدف آنان آزاد کردن غزه و سپس پاک کردن آن از مزدوران و اشغالگران است. 

جنگ فرقان – در سال ۲۰۱۲ -و مجبور نمودن اسرائیل به آزادی بیش از ۱۰۰۰ اسیر فلسطینی در مقابل آزادنمودن گلعاد شالیط، پرتاب نمودن هواپیماهای بدون سرنشین «طیر ابابیل» و نبرد اخیر «العصف المأکول» به عنوان افتخارهایی برای حماس و مبارزان فلسطینی محسوب می‌شوند. 

 -چیزی که صهیونیست‌ها را خیلی آزار می‌دهد این است که - از زمان شکل‌گیری اسراییل و تاکنون، شهر تل‌آویو توسط هیچ ارتش عربی جز ارتش اخوان المسلمین (حماس) موشک باران نشده است! 

 آری، مجاهدان قسام،‌‌ همان مردان «اخوان» هستند، هرگاه سلاح «قسام» را بەدوش گیرند جهانیان – و اسرائیلی‌های اشغالگر- از جهاد و مبارزەشان به لرزه در می‌آید، به تحرکات و اعتراضات مسالمت‌آمیز آنان در مصر نگاه کنید آنجا که اعتراضات مسالمت‌آمیزشان از تیر و گلوله قوی‌تر است ولی اینجا و در فلسطین شرایط متفاوت است؛ چرا که جنگ و مبارزه مسلحانه پیشانی اشغالگران را به خاک می‌مالد. 

به فضل خدا و سپس در اثر مجاهدت‌های شما، غزه این بار و پس از تحمیل جنگ بر آن مجبور نیست از حاکمان عرب کمک بطلبد؛ بلکه این اسراییل است که دست به دامان حکام عرب می‌شود تا جنگ را متوقف نموده و او را از باتلاق کنونی رهایی دهند! 

پاک و منزه است تغییر دهنده احوال، که قوی در همه حال قوی باقی نخواهد ماند و ضعیف هم در طول ایام ضعیف نمی‌ماند و روز‌ها می‌گذرد و کسی نمی‌تواند جلودارشان باشد روزی به نفع تو و روزی علیه تو خواهد بود، و آنان – اسرائیلی‌ها – روزهایی که به کامشان بوده است را قبلاً گذرانده‌اند و اکنون روزهایی فرا رسیده که به ضرر آنان است و باید هزینه‌های سنگین و هنگفت آن را پس بدهند. 

 خدا همراه‌تان باد‌ مجاهدان قسام

 تحریم، کشتار، اتهامات بی‌اساس، هم پیمانی دشمنان و خیانتکاران علیه شما به دلیل مردانگی و قهرمانی و فداکاری شماست. همه این دشمنی‌ها به دلیل خوار نمودن اسراییل و به خاک کشاندن پیشانی آن رژیم غاصب در جنگ اخیر و سابق است. 

کودتای نظامی در مصر نیز بدین منظور طراحی شد تا ما به استقلال و خودباوری دست پیدا نکنیم و از خیرات و برکات سرزمینمان فلسطین محروم بمانیم و دیگر به فکرآزادی مقدساتمان از چنگال اشغالگران و همچنین حفظ یکپارچگی ملی و اسلامی امان نباشیم. 

مشکل ما و شما یکی است ما انقلاب می‌کنیم و سرزمین فلسطین را از بیگانگان و مزدورانشان پاک می‌کنیم و شما نیز مقاومت و مبارزه می‌کنید و ان شاء الله در قدس همدیگر را ملاقات خواهیم نمود. 

 ما به همه اعلام می‌کنیم که ما در صدد این نیستیم که در پناه این دعوت و مقاومت رییس‌جمهور، وزیر، معاون وزیر، استاندار یا رهبر فلسطین شویم؛ این‌ها وسیله‌هایی هستند که می‌توان آن‌ها را برای اعلای کلمه الله بکار برد، ما برای این دعوت تلاش می‌کنیم تا در ‌‌نهایت از کاروان شهدا باشیم و هر کس برای خدا کار کند منتظر چیزی جز شهادت نخواهد بود و هرگز دنبال جایگزینی برای آن نیست. 

بزرگان و رادمردان به چیزی غیر از شهادت نمی‌اندیشند؛ چرا که شهادت عبارت است از برگزیدن، انتخاب، هدیه و بخششی الهی برای دوستان مخلص و رهبرگونه‌اش. 

 احمد یاسین، عبدالعزیز رنتیسی، عماد عقل، یحیی عیاش، ابوهنود، المقادمه، شحاده، منصور، الجعبری، ابو شنب، نزار ریان و سعید صیام مردانی هستند که وفا کردند به عهدی که به خدا داده بودند، و عده‌ای نیز منتظر شهادت ماندند و ذره‌ای در تعهداتشان تغییری ایجاد نکرده و نخواهند نمود. 

اینجا فلسطین هرگاه مردی شهید شود مردانی دیگر جای او را پر می‌کنند و هر بار که یکی از قهرمانان -قسام – از خود دلاوری نشان داد قهرمانان دیگری او را دنبال خواهند نمود و هر بار که برادری شهید شد برادرانی دیگر به دنبال او خواهند رفت.

بدون امتیاز