حزب « بدیل الحضاری»: سیسی نامزد دریافت جایزه‌‌‌ی اسکار در نمایشنامه و فریبکاری

نویسنده: 
طه‌ العیسوی
حزب « بدیل الحضاری»: سیسی نامزد دریافت جایزه‌‌‌ی اسکار در نمایشنامه و فریبکاری

 حزب نو بنیاد « بدیل الحضاری » اظهار داشت: سخنرانی و گفتمان عبدافتاح سیسی، خلال جشن‌‌‌های 6 اکتبر نشان از غرور پیروزمندانه‌‌‌ی او دارد؛ اما حیف که این پیروزی در برابر رژیم صهیونیستی نیست بلکه پیروزی و جشنی به مناسبت کشتار و خونریزی مصریان در تمام شهرهای مصر در 6 اکتبر با حضور هنرپیشه‌‌‌گان و خوانندگان و منافقان است تا سیسی با آن سبک نوینی از جشن را به بهانه‌‌‌ی محبوب‌‌‌ترین پیروزی ما بر رژیم صهیونیستی، طی مراسمات رقص و هیاهو به جای آمادگی کامل و جدی در زمان صلح برای روبرو شدن با دشمن در حالت جنگ، پایه‌‌‌ریزی کند. در هر حال سیسی یگانه دشمن خود را همان مخالفان کودتا و علی الخصوص جریان‌‌‌های اسلامی فرض کرده است.
احمد عبدالجواد مؤسس حزب بدیل الحضاری خاطر نشان کرد که او سیسی را به عنوان نامزد برای دریافت جایزه‌‌‌ی اسکار در نمایشنامه و فریبکاری ملتش معرفی می‌‌‌کند. وی ضمن اشاره به سخنرانی‌‌‌های پی در پی‌‌‌اش اظهار داشت: تنها هنرپیشه‌‌‌گان در سخنرانی چنین مهارتی را دارند. در این روزها قهرمانان سینما همان لباس شخصی‌‌‌ها و چماقداران هستند و سیسی قهرمان فیلم‌‌‌های مستهجنی است که مدام برای ملت به نمایش در می‌‌‌آید.
عبدالجواد سیسی مسؤولیت تمام خون‌‌‌هایی را که در 25 ژانویه ریخته شد، به عهده گرفت؛ چرا که او فرمانده‌‌‌ی سازمان نظامی اطلاعات بود و در برنامه‌‌‌ریزی ایجاد حوادث اول و دوم محمد محمود و شورای وزراء و نمایش بالون و ماسبیرو و رهبری و فرماندهی کشتار نازیانه‌‌‌ی میدان‌‌‌های رابعه و نهضت و قرارگاه گارد ریاست جمهوری و بنای یادبود نقش اصلی و اساسی را برعهده داشت. در حالی که اکنون سیسی با تانک‌‌‌ها و سلاح‌‌‌های کشتار از خود محافظت می‌‌‌کند، ما یقین داریم که همگی به سوی خدا می‌‌‌رویم و همه‌‌‌ی این خون‌‌‌ها در پیشگاه خدا شکایت می‌‌‌کنند و خداوند قدرتمند و توانای شکست ناپذیر از او انتقام خواهد گرفت، آن روز که فقط عمل صالح برای انسان سودمند خواهد بود.
عبدالجواد اضافه نمود: حوادثی که در سینا روی داد و سازمان امنیت و پایگاه‌‌‌های ارتش را مورد هدف قرار داد و همچنین حوادث منطقه‌‌‌ی « معادی » به این مطلب اشاره دارد که انقلاب 25 ژانویه مسالمت آمیز شروع شد و مسالمت‌‌‌آمیز باقی خواهد ماند و هرگز انقلابیون را به سوی طرح و نقشه‌‌‌ی کودتاچیان برای به خشونت کشاندن آنان نخواهد راند.
عبدالجواد در باره‌‌‌ی دیدار عدلی منصور، رئیس جمهور منتخب ارتش از عربستان سعودی اظهار داشت: این اولین و شاید دومین دیدار باشد. امری طبیعی است که قبله‌‌‌ی او کسانی هستند که بودجه‌‌‌ی حکومت کودتاچیان را با مال و مزدوران تامین می‌‌‌کنند. این شخص فقط از سوی پادشاه سعودی و اردن و کویت و امارات مورد استقبال قرار می‌‌‌گیرد؛ چون آنان همسان و شبیه یکدیگرند و این تنها ارزش و منزلت محدودی است که برایش تعیین شده است چرا که او به مانند چیزی است که هیچ رنگ و طعم و بویی ندارد.

بدون امتیاز