با همكاری واحد تحقیق و پژوهش: سمینار «بررسی رابطه بین دختران و پسران» در سقز برگزار شد

با همكاری واحد تحقیق و پژوهش: سمینار «بررسی رابطه بین دختران و پسران» در سقز برگزار شد

كمیته‌ی دانشجویی سقز سمیناری تحت عنوان «بررسی رابطه بین دختران و پسران» در سقز برگزار كرد. 

بنا به گزارش خبرنگار پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح در سقز، روز یكشنبه برابر با 12 شهریورماه سال جاری كمیته‌ی دانشجویی سقز با همكاری كمیسیون تحقیق و پژوهش اقدام به برگزاری سمیناری نمود كه هدف آن بررسی روابط بین دختران و پسران قبل از ازدواج بود. 

آغاز به كار این سمینار رأس ساعت 15 عصر بود. در این مراسم كه با تلاوت آیاتی از قرآن شروع شد، ابتدا یكی از خواهران دانشجو، مقاله‌ای را تحت عنوان «رابطه و عوامل مؤثر بر آن» ارائه نمود. در این بحث، تعریف رابطه و انواع و حد و حدود آن مورد بررسی قرار گرفت.

در بخش دوم، یكی دیگر از خواهران به بحث و سخنرانی درباره‌ی «عوامل ایجاد ارتباط» پرداخت. وی با بیان این موضوع كه انسان موجودی اجتماعی است و اجتماعی‌بودنش مقتضی ارتباط با دیگران است، به تبیین ارتباط صحیح و سالم پرداخت. وی در ادامه نكاتی درباره‌ی ارتباط ناصحیح و نامناسب و عوامل منتهی به آن را نیز بحث كرد.

بخش دوم این سمینار با محوریت «بررسی دیدگاه‌ مكاتب غربی و دیدگاه اسلام درباره رابطه بین پسر و دختر قبل از ازدواج» در پایان هفته برگزار می‌شود. 

از نكات قابل توجه این سمینار، فضای مناسب، وجود وسایل سرمایشی مناسب، استفاده از ویدئو پروجكشن، اسلایدهای نمایشی و ... است.

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
kurd2
1391/06/15

اطلاع رساني دوباره ضعيف بود!!!!
از اون خواهر مسوول مي‌خوام كه بيشتر دقت كنه .... و دقيقه‌ي نودي نباشه ....
به يكي از خواهرام گفتم كه بيا با هم بريم
... گفتش كه من دعوت نيستم .... چرا فرق مي‌زاين؟؟!! ها!

2
kurd2
1391/06/16

به نضر من بهتر بود كساني بهتر و قويتر صحبت مي‌كردند. فكر مي‌كنم جماعت مي‌خواهد بعضي از افرادش را بدون استفاده بگذارد. مثلاً كاك يوسف يا كاك آزاد يا كاك اميد چرا اون روز صحبت نكردند؟ به نظر من بعضي از اين دوستان خيلي قويتر و منسجمتر از آن دو خواهر صحبت مي‌كنند كه ميتواند نقطه قوتي براي ما و دانشجويان باشند.
بهر حال ممنونم از زحماتتان (تاريخ جلسه‌ي بعدي را هم اعلام نكردند)

3
ندا (مهمان)
1391/06/23

ضمن عرش تشکر از تک تک دست اندرکاران این سمینار ارزشمند،ازشون استدعا دارم تا جایی که میتونن به اینجور عزیزانی که علاقمند به مطالعه و تحقیق و پژوهش هستن میدان بیشتری بدهند و در صورت امکان به صورت اختصاصی به پرورش اون عزیزان بپردازند تا ظرف چند سال آینده ما "محمد"هایی در سقز داشته باشیم.
ضمنا اون خواهر عزیزمون هم بهتره بدونن که این سایت یک سایت رسمی و بین المللیست؛ فلذا فکر نکنم جای مناسبی برای انعکاس گلایه های محلی باشه.
بدرود