توزیع سبد کالا در میان بیش از 300 خانوار نیازمند تربت جامی در ماه مبارک رمضان

توزیع سبد کالا در میان بیش از 300 خانوار نیازمند تربت جامی در ماه مبارک رمضان

به همّت جماعت دعوت و اصلاح شهرستان تربت جام، سبد کالا در میان بیش از 300 خانوار نیازمند این شهرستان توزیع شد.
       بنا به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اصلاح، برادران جماعت دعوت و اصلاح در شهرستان تربت جام در ماه مبارک رمضان، برای قرب الهی و در جهت تامین بخش کوچکی از نیازهای همنوعانشان، با تشکیل کارگروهی منسجم به جمع آوری کمک های نقدی و غیر نقدی اعضاء، هواداران و حتی دیگر شهروندان پرداختند و این کمکها را در قالب سبد کالاهای ضروری در میان خانواده‌های نیازمند تربت جامی توزیع کردند. 
       با توجه به مشکلات اقتصادی و تورم موجود، پیش بینی می‌شد که امسال استقبال چندانی صورت نگیرد امّا بحمدالله نسبت به سال گذشته کمکهای بیشتری جمع آوری گردید و بیش از 300 خانوار از بسته‌های حاوی کالاهای اساسی (گوشت، روغن، برنج، رب و ماکارونی) برخوردار شدند که موجب نشاط جوانان و اعضای ستاد جمع آوری کمک‌ها گشت که توانستند هر چند برای لحظه‌ای کوتاه در جاری شدن لبخندی به لبان خشکیده‌ی خانواده های بی بضاعت سهیم باشند.
       گفتنی است که امسال مبلغ 84 میلیون ریال بصورت نقدی و بیست و 3 میلیون ریال به صورت غیر نقدی جمع آوری گردید که در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
شایان ذکر است که این سنت نیکو طی 17 سال است که بنا بر اعتماد ایجاد شده بین همشهریان نسبت به برادرانشان در این گروه خیریه ادامه یافته است.


بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
هیوا محمدی (مهمان)
1391/06/02

جمع آوری صدقات جای تقدیر دارد ولی 10 میلیون رقمی اندک است که همت بیشتری می طلبد تا تبدیل به 100 میلیون شود