سومین همایش سالانه‌ی فرهیختگان اهل سنت شهرستان خواف برگزار شد

سومین همایش سالانه‌ی فرهیختگان اهل سنت شهرستان خواف برگزار شد

سومین همایش سالانه‌ی علما و دانشجویان اهل سنّت شهرستان خواف با شعار «آرامش در پرتو ایمان» در حوزه‌ی علمیه‌ی احناف این شهرستان برگزار شد.

    بنا به‌ گزارش پایگاه‌ اطلاع‌رسانی اصلاح، سومین همایش سالانه‌ی علما و دانشجویان اهل سنّت شهرستان خواف، در آخرین روز از سال 1390 شمسی با شعار «آرامش در پرتو ایمان» برگزار شد، در این مراسم چند تن از عالمان و استادان، در حضور حدود 450 نفر از فرهیختگان و دانشجویان دعوت‌شده، پیرامون مسائل مختلف روحی و ایمانی، سخنانی ایراد كردند كه از جمله‌ی آنان، «مسؤول هیئت نظارت و داوری جماعت دعوت و اصلاح ایران»، «مهندس محمداعظم احراری» بود كه در ابتدای بخش دوم این نشست در مورد «اصلاح مواضع بنده نسبت به خداوند» سخن گفت.

    در ابتدای این همایش نیز، «مدیر و استاد حوزه علمیه‌ی صدیقیه‌ی تربت جام»، «مولوی علی خیری» بیاناتی را پیرامون «اخلاص و راهکارهای تزکیه» ایراد كرد.

    در خاتمه‌ی سخنرانی‌های این مراسم، «مدیر حوزه‌ی علمیه‌ی احناف خواف» مولانا مطهری، در نطق كوتاهی از حضور مهمانان، فرهیختگان و دانشجویان در این نشست تقدیر و تشكر كرد.

    همچنین در این دیدار، گزارشی از فعالیتهای دفتر امور دانشجویی حوزه‌ی علمیه‌ی احناف شهرستان خواف توسط غلامرسول بهجتی ارائه‌ شد و در پایان، 35 نفر از مؤلفان و مترجمان شهرستان خواف، با اهدای جوایزی مورد تقدیر قرارگرفتند.

    گفتنی است كه فایلهای صوتی این همایش در «پایگاه اطلاع‌رسانی احناف خواف» به نشانی http://www.ahnafekhaf.com قابل دریافت می‌باشند.

بدون امتیاز