دبیرکل جماعت دعوت و اصلاح، درگذشتِ«ابوبدر» را تسلیت گفت

عبدالرحمن پیرانی، دبیر کل جماعت دعوت و اصلاح ایران، با ارسال پیامی، درگذشت عبدالله علی المطوع را تسلیت گفت. ابوبدر روز یکشنبه سوم سپتامبر 2006 در کویت چشم از جهان فروبست. رئیس فقید جمعیت اصلاح اجتماعی کویت، عمر ارزشمند خود را صرف تلاش برای گسترش بیداری اسلامی و نیز کارهای عام‌المنفعه در بخش‌های وسیعی از دنیا نمود.

وی در جوانی و در حاشیه سفر حج با امام بنا ملاقات نمود و از آن زمان لحظه‌لحظه زندگی‌اش را در کوشش و بخشش برای دعوت اسلامی سپری نمود. در تأسیس جمعیت ارشاد و به دنبال آن جمعیت اصلاح اجتماعی مشارکت داشت و رئیس هیئت مدیره جمعیت اصلاح و مجله پرطرفدار المجتمع بود.
استاد پیرانی ضمن دعا برای شادی روح آن مرحوم در جوار رحمت و مغفرت الهی، مراتب تسلیت خود را تقدیم خانواده، دوستان، همفکران و عموم رهروان دعوت اسلامی نمود.

بدون امتیاز

سایت در قبال نظرات پاسخگو نمی باشد.

1
بدون‌نام
1385/06/14

انا لله و انه الیه راجعون
سلام
ضمن عرض تسلیت خدمت استاد پیرانی و برادران ایمانی از خداوند منان می خواهم که به ما توفیق بدهد تا راه این مردان بزرگ را ادامه بدهیم و به مانند ایشان خستگی ناپذیر این مسیر را تا رسیدن به حق ادامه بده
یم

2
بدون‌نام
1385/06/16

انا لله و انا الیه راجعون
بهشت برین جایگاهش باد

3
بدون‌نام
1385/06/21

باعرض سلام- ماهم مراتب تسلیت خود را به خانواده ایشان واستاد تقدیم مینماییم اللهم ارفع درجته فی الجنة الفردوس امین

4
بدون‌نام
1387/01/16

با سلام ودرود خدا بر مردان و زنان تلاشگر در راه تربیت انسان بر مبنای دین پاک ومنزه اسلام ما هم به سهم خود درگذشت عبدالله علی المطوع تسلیت می گویم

5
بدون‌نام
1387/06/14

سلاوی خواتالی بیت

6
بدون‌نام
1388/04/07

انا لله و انا الیه راجعون. خداوند روحش را با انبیاء محشور گرداند . ناصر خانقاه